reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Nutella my poszukujemy, ale nic nas nie urzeka. Co prawda będzie 2+2+ psiak, ale często wozimy dodatkowych pasażerów.
Tak do roku będziemy musieli wymienić auto męża więc wtedy na bank będzie 7 osobowy.
nie urzeka? Można zapytać dlaczego? Macie jakieś upatrzone modele auta, za którymi się rozglądacie?
 
reklama
A mi lekarz dał skierowanie na toxo i cytomegalia już na wcześniejszej wizycie (na 27tc) bo mówił że po tych tygodniach zakażenie toxo i cytomegalia nie jest groźne i już się nie bada :O A gbs teraz na wizycie (32tydzien)
 
a to ja nie wiedziałam że antybiotyk się podaje profilaktycznie przy każdej operacji, nigdy żadnej nie miałam 🙈 ale brzmi to dla mnie abstrakcyjnie, profilaktycznie podany antybiotyk 😅
Ja miałam podany antybiotyk profilaktycznie przy pierwszym porodzie. W piątek miałam mieć wizytę u gin i wziąć wszystkie wyniki badan , a dorwało mnie dzień wcześniej ( 12 dni przed terminem) . Niestety wyniku w oryginale nie miałam ( a był ujemny) , tylko w karcie ciąży, ale w szpitalu to nie dowód więc dostałam antybiotyk. I tak mój poród SN po paru godzinach skończył się CC
 
My dla do tej pory 2+1 mamy 7 osobowy, ale prawda jest taka, że jak się rozłoży te dodatkowe siedzenia to bagażnika nie ma🤷‍♀️
 
A mi lekarz dał skierowanie na toxo i cytomegalia już na wcześniejszej wizycie (na 27tc) bo mówił że po tych tygodniach zakażenie toxo i cytomegalia nie jest groźne i już się nie bada :O A gbs teraz na wizycie (32tydzien)
O! Ciekawe. Mój lekarz natomiast mówił, że trzeba po 30 TC, bo cyt: czepiają się na noworodkowym 😅
 
_nutella - ja mam S-max wersja 7-osobowa, na co dzień używamy 5, z tyłu wejdą 3 foteliki - 3 oddzielne fotele sa z tyłu , spory bagażnik, wózek, walizki i co tam trzeba taki mini van ale wygląda jak zwykłe combi.
W bagażniku dodatkowo są 2 mniejsze fotele chowane z doskoku do używania fajna opcja.
Aktualnie sprzedajemy o ironio ;) ale juz 3 fotelików nie mam teraz 0, za chwile 1 ;-)
Ogólnie polecam, zgrabne wygodne auto, nie jedna nim Chorwacja, Włoch i Słowenia zrobione 2+3nie raz jechaliśmy w trasy, sporadycznie 2+3+2
 
reklama
Ja teraz tez jeszcze raz (3) robie toxo.
Cytomegalii nie kazala robic a z hivem jeszcze czekac bo w szpitalu chcą takie swieze wyniki czyli blisko porodu
 
Ostatnia edycja:
Do góry