reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Dziewczyny, ale wy wiecie, że same sobie zamkniętego wątku nie założycie? Nie macie nawet uprawnień moderatora, a co dopiero administratora, żeby sobie założyć wątek.

Musicie napisać do @aniaslu z listą chętnych na zamknięty wątek, wybrać dwie moderatorki i poczekać około tygodnia. Dopiero wtedy nikt nie będzie was widział. Przestańcie zaśmiecać forum milionem tematów z jednym słowem.
 
reklama
Dziewczyny, ale wy wiecie, że same sobie zamkniętego wątku nie założycie? Nie macie nawet uprawnień moderatora, a co dopiero administratora, żeby sobie założyć wątek.

Musicie napisać do @aniaslu z listą chętnych na zamknięty wątek, wybrać dwie moderatorki i poczekać około tygodnia. Dopiero wtedy nikt nie będzie was widział. Przestańcie zaśmiecać forum milionem tematów z jednym słowem.
dzięki, nie wiedziałyśmy, przepraszamy
 
Dziewczyny, ale wy wiecie, że same sobie zamkniętego wątku nie założycie? Nie macie nawet uprawnień moderatora, a co dopiero administratora, żeby sobie założyć wątek.

Musicie napisać do @aniaslu z listą chętnych na zamknięty wątek, wybrać dwie moderatorki i poczekać około tygodnia. Dopiero wtedy nikt nie będzie was widział. Przestańcie zaśmiecać forum milionem tematów z jednym słowem.
dzięki!

Dobra ktoś napisała że wysłał info do admina o zamknięcie?
To ten wątek Bedzie zamknięty a puki co tu piszemy?
 
Dziewczyny, ale wy wiecie, że same sobie zamkniętego wątku nie założycie? Nie macie nawet uprawnień moderatora, a co dopiero administratora, żeby sobie założyć wątek.

Musicie napisać do @aniaslu z listą chętnych na zamknięty wątek, wybrać dwie moderatorki i poczekać około tygodnia. Dopiero wtedy nikt nie będzie was widział. Przestańcie zaśmiecać forum milionem tematów z jednym słowem.
no właśnie nie wiemy bo nigdzie nie ma tu przewodnika jak to zrobić więc próbujemy same ;)

Ja napisałam do tej Ani z pytaniem jak to zrobić, czekam na odp
 
no właśnie nie wiemy bo nigdzie nie ma tu przewodnika jak to zrobić więc próbujemy same ;)

Ja napisałam do tej Ani z pytaniem jak to zrobić, czekam na odp
Może jeszcze być tak, że tylko moderatorzy widzą ten temat, bo na glownej stronie akurat mi się nie wyświetla, ale inne, które założyłyście już tak. Dlatego jeśli dzielicie się czymś prywatnym to naprawdę najlepiej napisać do Ani i ona Wam założy grupę zamkniętą, do której nikt dostępu oprócz podanych na liście osób mieć nie będzie.
 
reklama
Ja nie umiem dołączyć 🤨

Kocern nie żartuj... może położą Cię wcześniej?
Nie wiem.. w poniedziałek mam wizytę to może coś ustalimy. Ale przeraża mnie myśl o lezeniu w szpitalu kilku tygodni i czekaniu i to jeszcze tak daleko od domu.
A jak twoje twardnienia brzucha i szyjka? Pomogły leki? U mnie dalej twardnieje tak jak twardniał. Dzisiaj mam taki dzień że jak tylko wstanę to mam twardy.. na ostatniej wizycie szyjka okej, długa zamknięta zobaczę jak będzie teraz..
 
Do góry