reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
Dziewczyny a jak odpowiedzieć bezpośrednio pod wpisem taki komentarz zamiast cytowania ? Mam tylko do kliknięcia opcje odpowiedz
 
Niee, nie jestem wpisana raczej ja niektóre z Was. Tzn wiecie nie chcecie to ja nie chce zaburzać Waszej prywatności jeżeli chcecie tutaj pisać coś bardziej osobistego. Wystarczy mi najwyżej to co będzie tam 🤷‍♀️ malo się udziałam bo wchodzę raczej na grupę co dwa dni wieczorem i nadrabiam. (Chodz ta strona wyglada na bardziej przejrzysta i nie musze sie logiwac co chwile) I często było tak że jak potrzebowałam coś się dowiedzieć to przez te dwa dni któraś z Was prędzej czy później poruszyła dany temat. Mi często było się ciężko odnieść do niektórych rzeczy i spraw jeżeli czegoś nie przechodziłam albo nie miałam czegoś w rękach 🤔 a bylam z Wami od początu. Moze dlatego też się nie udzielam ze względu na strach o ciążę... chyba za bardzo bałam die cieszyć za szybko i za bardzo angażować bo u mnie niestety tak jest, że jak jest dobrze to jest dobrze a jak się Wali to wszystko na raz. Po 2 latach staran i po jednej nieudanej probie in vitro staralam sie przyjmowac wszystko na chlodno i nie rozkręcać za bardzo. Teraz od kilku tygodni raczej jestem w fazie szykowania kupowania, zamawiania. Raczej traktowałam ten wątek czysto informacyjnie i fajnie było nie raz po prostu być przeczytać i zobaczyć ze np nie tylko ja mam gorszy dzień. Nie raz po 2 dniach też ciężko było by sie do czegoś odnieść i wracać do starych tematów skoro większość z Was np coś sobie wyjaśniła lub doradziła. Ale spoko. Szanuje że chcecie mieć grupę bardziej prywatna także, luz nie przeszkadzam 🤷‍♀️ Miłego dnia, powodzenia a ja zostanę po prostu tam 🥰🫡
ja Cię w ogóle nie kojarzę. Napisałaś dopiero dzisiaj pierwszy wpis na ovu. Też wolę żeby nowe i spanikowane osoby tutaj nie dołączały.
 
Hejo. Jestem i ja 😉 Całkiem fajnie to wygląda w aplikacji. Na stronie internetowej mi się nie podoba 🤣
Ja nie dostałam nawet oliwki za 1 gr od Rossmana 🥹
 
Nika kojarzę kilka Twoich wpisów na Ovu.

Tak były to raczej pojedyncze pytania i dopowiedzi bo tak jak mówię, każda z Was albo ma już dzieci albo ma koleżanki które mają jakieś maluchy więc bardziej w temacie a jak ja czegoś nie weidzialam to odpowiedź byla zawsze a ja cóż mogłam się odezwać jak czegoś nie kupiłam, nie miałam nieś testowałam🤷‍♀️ ostatnio zaczyna mi się nasuwać po prostu więcej pytań i jak pamiętam mniej więcej loedy był temat poruszany to wracam jak nie to zaczynam pytać. Ostatnio pytałam o podkłady poporodowe.. I wiecie u mnie baby brain jest okropny ja coś kupię to lezy pomyślę na spokojnie, analizuje i wtedy do mnie dociera że jest coś bez sensu. Dziewczyny odpisały mi że mają po paczce do walizki. Wiecie ile ja zamówiłam? Z 8 opakowań różnego rodzaju i później tak doszło do mnie ze faktycznie po co. Że 3 opakowania powinny wystarczyć a później podpaski a jak podkładów będzie za mało to apteka na każdym kroku. Chyba ta apilakcja bardziej by mi się podobała do udzielania bo przyjamniej widzę na bieżąco a tamta jakas dziwna ale też przejrzysta. Można było się przyzwyczaić. Tutaj szybciej i łatwiej odpisać. I nie jestem spanikowana ;) tylko po tylu miesiącach wiem ze grupa jest bardzo wartościowa i można po prostu dowiedzieć się fajnych rzeczy więc szkoda było by mi tak po prostu. Pewnie jakbym byla na waszym miejscu też mówiła bym tak o sobie ;)
 
ja Cię w ogóle nie kojarzę. Napisałaś dopiero dzisiaj pierwszy wpis na ovu. Też wolę żeby nowe i spanikowane osoby tutaj nie dołączały.

Pisałam czasami ale ja wchodziłam co dwa dni to po pierwsze a po drugie jak zapytałam o coś to wiecie odpisały mi 2 -3 osoby a reszta nic. Jak któraś z Was co bardziej "się znacie" napisala to odpisywało Was więcej. Więc nawet jak chciałam się jakoś uaktywnić to było to nie wiem? Nie możliwe? Nie lubię się prosić i wchodzić tam gdzie mnie nie chcą więc nie będę 🤷‍♀️ a moje przeczucie ze tak możecie mnie odebrać w sumie mnie nie zawiodło ale no nie ma co się dziwić. Ja też jestem taka osoba ze jak komuś coś napisze albo zadam pytanie (chodzi o fora) to potrafię wchodzić co kilka minut żeby sprawdzić czy ktoś mi odpisał. Może po prostu próbowałam sobie tego oszczędzić 🤷‍♀️ bo potrafiłam wstawać w nocy odpalać forum i patrzeć co się dzieje 😅 ale dobra dziewczyny, dajcie już sobie spokój ze tak powiem ze mną 😂 bo nie jestem zdesperowana tylko po prostu chciałam zostać z Wami mimo że nie było mnie aktywnie 🤷‍♀️ teraz po prostu mam więcej czasu więcej pytań i chciałam zostać tylko nie w takiej formie i nie zapamiatana jak Kleopatra 😅👌
 
reklama
Do góry