reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Do tego potrzebny jest wywiad z pracy, druczek od lekarza i wniosek. Co prawda powinno się to złożyć 6 tyg. Przed końcem zwolnienia, ale działaj żeby mieć macierzyński. Osobiście poszłabym do zusu i panie w okienku powinny Cię odpowiednio pokierować
 
reklama
Firma mi tego nie ułatwia. Czują się pokrzywdzeni, bo ich zostawiłam na lodzie. A jak prosiłam o zdalne, bo nie byłam w stanie pracować z kolegą psychopatą przy jednym biurku to się kadry śmiały.

Wypłaty za lipiec już poszły, więc zostanę bez kasy w sierpniu. Teraz czekam aż dadzą mi możliwość pokrycia tego urlopem, ale też nie wiadomo ile to potrwa bo są bardzo zajęci. Pracowałam z nimi kilka lat, więc uwierzcie, że nie 😉 a od 1 września wcześniejszy macierzyński. Taki plan jest..
 
Dzwonili do mnie właśnie z HR, że przekroczyłam 270 dni zwolnienia. Byłam przed ciążą 3 miesiące z powodu... Mobbingu. Eh. A teraz dopiero mnie poinformowali, że od 11 lipca nie będę miała wypłacone. Na wcześniejsze macierzyńskie też jeszcze przejść nie mogę, więc nie wiem.🥹
Możesz nadal złożyć wniosek o świadczenie rehabilitacyjne. I radzę się pospieszyć 😛
 
Nutella też bym działała z rehabilitacyjnym.

Marti wysłałaś jakieś nowe zaproszenie? Ja już nie ogarniam tych wątków
 
Dziewczyny, w Bonprix sukienki, które wg mnie mogą pełnić funkcję koszul do szpitala 😁
 

Załączniki

  • d99c5006-ae1d-4891-b063-76f2c4d2754b.jpeg
    d99c5006-ae1d-4891-b063-76f2c4d2754b.jpeg
    29,7 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry