reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nocnik

reklama
Ja dzisiaj rozmawiałam z moją mamą o tym i ponoć miałam 9 miesięcy jak mówiłam już pełnymi zdaniami 11 miesięcy jak zaczęłam biegać dosłownie. I ponoć byłam sadzana na nocnik mając 8 miesięcy. Jak to mama chwalila, ze w momencie załapałam o co chodzi.
Phe to jeszcze nic! Ja jak mialam 7 miesięcy czytałam płynnie po francusku!
 
Olcia bez względu ba to ile sobie znajdziesz autorytetów na poparcie twoich słów i tam to nie zmieni faktu ze jesteś prosta istotka która jak czegoś nie widziała to znaczy ze tego nie ma. Moja córka komunikowala potrzeby fizjologiczne i potrafiła na tyle je powstrzymać ze zdążyłam ja wysadzić na nocnik. Na spacer pampersów nie zakładałam. Mówiła zdaniami mając 18 miesięcy. Mając 10 używała bardzo wielu prostych słów. I choćbyś tupala nóżkami nie zmienisz tego. Tak jak twoje dziecko szybko zaczęło chodzić tak inne dzieci szybko rożywiają się w sferze intelektualnej. Zrozum ze ty i twoj świat to nie wszystko
 
Nie kpij sobie. Napisałam to co Mi powiedziała, oszczędź swoją zgryzliwosc;)
7 miesięcy to przesada ale powiem zs moja siostrzenica w wieku 3,5 juz ladnie pisała i czytała a to tylko dlatego że i siostra i babcia poswiecaly jej duzo czasu , co troche mnie denerwuje bo dla moich dzieci to już babcia czasu nie ma
 
Dodam jeszcze ze ja w swoim otoczeniu tez nie mam innych dzieci które tak szybko zostały odpieluchowane ale takich które mówią płynnie mając półtora roku to znam sporo.
 
Nie zależy mi by olcia ktora odnalazła siebie w udzielaniu rad na forum dzięki zdobywanej na bierzaco internetowej wiedzy mi uwierzyła :) trochę się z nią draznie szczerze powiedziawszy bo trochę mnie śmieszą takie osoby i tyle.
 
Napisałam 9 m.
Wiesz w cuda nie wierzę, ale jak mi tak powiedziała, to być być tak musiało. Z resztą kiedyś się przekonam bo pisze swój życiorys, oby prędko T nie przyszło

Męża bratanek potrafił mając rok ułożyć puzzle dla 3 latka. Nie wierzyłam, śmiałam się, ale ... Jak przyjechali na swieta dziecię siedziało na dywanie i my mojemu zdziwieniu zaczął układać w miare sprawnie i sam. Powiem szczerze wtedy mi szczęka opadła.
Nie chodzi o Ciebie tylko o te 7 miesiecy czy czytanie w innym języku :)
 
Nie zależy mi by olcia ktora odnalazła siebie w udzielaniu rad na forum dzięki zdobywanej na bierzaco internetowej wiedzy mi uwierzyła :) trochę się z nią draznie szczerze powiedziawszy bo trochę mnie śmieszą takie osoby i tyle.
Juz ulzylas sobie?;)
Moje dziecko bylo szybkie wlasnie chodzeniu itp i byl i jest madry jak na swoj wiek i to mi duzo osób mowi. Moze i by korzystał z nocnika jakbym mu pokazała bo jemu wystarczy raz czy dwa cos pokazać i lapie odrazu ale jestem leniwa i mam swoje zdanie na ten temat :D A Mamykulki synek jest takze bardzo madry jak na swoj wiek nie wszytskie dzieci takie sa
Mam porownanie z rówieśnikami w wieku syna.Ale sa jakies granice.
Ja juz sie wyłączam z dyskusyji bo widze ze nie ma sensu tu ktoras pisze normalnie a następny komentarz bije zgryzliwoscia. Żałosne trochę falszywe jesteście :D
 
reklama
Do góry