reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne Karmienie

Musze się pochwalić.;-)Moja córcia od tygodnia śpi cudownie,dostaje mleczko o 19:30,o godz.20:00 już śpi,budzi się dopiero o 5 rano na jedzenie,prawie na śpiocha dostaje butle i śpi do 8.A niedawno tak się martwiłam że budzi się tak często w nocy,no i proszę.
 
reklama
mam 4 miesiecznego synka,od jakiegos czasu chodzi spac o 9,zaraz przed tym staram sie dac jesc-piers i tak przesypia do ok 4 ranoa potem ok 7 znowu je i czasami wstaje zaraz po tym a czasami spi jeszcze do ok 930,zawsze lepiej i dluzej spi w nocy jak w dzien dobrze spal i odwrotnie jak w dzien spi malo i krotko to i w nocy budzi sie czesto,ale ja nie zawsze daje mu jesc czasami poglaskam kilka razy i usypia,poprostu moze nie jest glodny tylko wybudza sie chwilowo
 
mój maluch jak skończył 5 miesięcy to dawałam mleko na śpiocha ok 23:30 i potem budził się o 4:00 Jak miał niecałe 8 miesięcy to ostatnie jedzenie dostawał koło 20 budził się w nocy ale dawałam tylko wodę i potem na dobre się budził o 7:00. Do dziś się budzi raz w nocy ale to tylko na wodę i śpi dalej
Moj maly je identyko do 12 i puzniej 4/5 nie pomagaj kaszki na noc znaczy sie pomagaja dwa trzy dni mial kiedys ladnie przespane a teraz znowu powtorka .. te karmienie o 4/5 to tak ze nie placze caly czas moka cignie smok mu wypada drze sie ja wstaje daje smoka spi za 10minut wypluje sam i sie drze w koncu nie wytrzmuje i daje mleko nigdy nie probowalam z woda .. duzo Twoj maly jej wypija ? a za nim dawalas wode ile mleka zjadal? wydaje mi sie zmoj jest naprawde glodny zjada 180 wtedy
 
Hej dziewczyny, u mnie jest tak: synek ma 6 miesięcy i przez ostanie 2 dni daję butelkę na noc ale to nic nie pomaga i wstaje znowu w nocy co godzinę, albo dwie na cycka, jestem już bardzo zmęczona i nie wiem co jeszcze mogę zrobić aby przesypiał choć 3 godziny, wprawdzie ostatnio wychodzą mu 2 ząbki więc może dlatego tak wstaje ale w sumie to on tak prawie od urodzenia. Macie jakieś rady?

 
moj jasio ma obecnie 9tygodni,srednio dostaje w nocy 2razy jesc.mieszkam w holandii i nie mam kontaktu z mlodymi matkami.ostatnio w poradni dzieciecej, bedac na pierwszym szczepieniu,uslyszalam ze powinnam ostatni raz dac jesc o 23.00 i jasio powinien spac do rana.probowalam, ale i tak synek budzi sie i domaga jedzenia.zreszta w ciagu dnia tez ciezko mu jest wytrzymac 3godziny bez jedzenia.probowalam dawac herbatki,wode, ale to nie skutkuje.synek rosnie i rosnie,ma juz 7200,wiec duzo jak na 9tyg malca.czy nadal moge dawac mu cyca tak czesto jak sie tego domaga, czy starac sie go oszukiwac,jak?poradzcie?
 
kurcze dziewczyny jak wy to robicie ze maluszki tak dlugo przesypiaja???
Moja mala ma 9 tygodni, klade ja spac przed 9 wstaje po 7, a budzi sie w nocy 4-5 razy. W dzien jada czesciej, bo srednio co 1,5 godziny. Pewnie dopoki nie zaczne dawac jej butelki, czego jak na razie nie planuje nic sie nie zmieni...:crazy:
 
Ja jak karmiłam piersią to też nie było tak źle,mała budziła się o 2 ,4,6,8 (kładłam ją spać o 20:00).Jak zaczęłam mieć niewystarczająco pokarmu i mała się nie najadała to zaczęła się budzić częściej,to był koszmar :-(,dopiero jak zaczęłam jej dawać butle na noc o 20:00 to znów wróciła do tych samych godzin,ale po trzech dniach przestała się budzić o 2 w nocy,dopiero jadła o 4,to też potrwało ok2-3 dni i godzina 4 zamieniła się w pobutkę o 5.Więc z tydzień czasu córę kładłam o 20:00 i wstawałam dopiero o 5,to też się zmieniło odkąd przenieśliśmy łóżeczko do innego pokoju,który był przygotowany dla dziecka,teraz mała śpi do5:30-6:00 rano.Jak widzicie z czasem to Amelka ustaliła sobie pory:tak:
Chodz niezawsze jest tak dobrze przedwczoraj i dziś w nocy,coś było nie tak bo obudziła się o 2 z płaczem i przez godzine trzeba było ją nosić,nic nie pomagało:no:niemam pojęcia czemu,czy to możliwe że to przez te wiatry..u nas jest straszny Halny?
 
Moja mała jak miała 3 miesiace pieknie spała:tak: dodam, ze jest na cycu...
kładła sie ok 20 i budziła sie dopiero o 5-6, pociagneła i spała do 8:tak: ale niestety te czasy mineły... mała zapomniała jak sie spi... choc nie ma zle bo teraz srednio budzi sie 2-3 razy na 10 min, pociągnie i idzie dalej spac bez problemu:tak: ale doszło ząbkowanie, wiec wydaje mi sie, ze dlatego mała gorzej spi:tak: Ale przyznam sie, ze marzy mi sie cała przespana nocka:-D
 
reklama
Moj synek ma 6 miesiecy.W nocy budzi sie co 2 lub 3 godziny:-(.Musze podac mu mleko bo jesli dostanie herbatke lub wode to tylko sprobuje i nie chce pic.Placze tak dlugo az niedostanie mleka!
 
Do góry