reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG i plamienia

No właśnie, nie chce robić z siebie wariatki, bo w zasadzie nic mnie nie boli, tego jest tak mało, ze prawie wcale… ale siedzi w głowie, bo z synem miałam brązowy śluz a potem istne, żywe krwawienie 😐 dostałam dupka i przeszło. Teraz nawet lekarz nie przepisał, chociaż wiem, ze to nie witamina c żeby łykać o tak sobie, ale zawsze to jakieś uspokojenie 🙃
Nie robisz z siebie wariatki :) masz prawo jechac na IP, a oni mają obowiązek to sprawdzić bez pokazywania focha na każdym kroku.
Ja w efekcie takiego zachowania zmieniłam szpital i widzę różnicę ogromną, chociaż tam niby była super nowsza placówka.
Może zrób sobie poziom progesteronu przed wizytą u gina :) najwyzej gin Ci przepisze.
 
reklama
Generalnie do podania dupka musi być jakieś wskazanie. Skoro lekarz nie podał to pewnie go nie było, a nie ma co tego łykać na zaś bo nic to nie da
 
Będę obserwować sytuacje na pewno. Jak coś to podjade jeszcze raz na IP. Dziś na pewno będzie inny lekarz jakby coś 🙃 a tak czy inaczej w środę powiem mojemu lekarzowi jaka była sytuacja i może coś zaradzi
 
Dziewczyny 8 luty miałam owulacje pp 14 dniach beta hcg 66 a po48 h 104 pokazuje mi że przyrost poniżej normy😩😩😩😩
 

Załączniki

  • Screenshot_20230222_123840_Chrome.jpg
    Screenshot_20230222_123840_Chrome.jpg
    167,7 KB · Wyświetleń: 117
  • Screenshot_20230224_152940_Chrome.jpg
    Screenshot_20230224_152940_Chrome.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 122
reklama
8 Dni po owulacji był 33

Był bardzo dobry po co zatem duphaston?
Natomiast progesteron po owulacji to nie to samo co progesteron w ciąży i w Twojej sytuacji należy go powtórzyć.
Pytam o powód brania duphastonu bo w tej chwili zgodnie z zaleceniami nie podaje się progesteronu przed potwierdzeniem ciąży w macicy. Wyjątkiem są cykle stymulowane, niedomoga lutealna czy inseminacja/ in vitro.
Przyrost nie jest rewelacyjny ale też nic nie orzekresla.
Natomiast skąd pewność, że owulacja była 8 lutego? 16 dni po owulacji to ogólnie za niska beta (o ile masz 100% pewności co do dnia owulacji, bo jeśli to tylko przypuszczenie to nie ma co sobie tym głowy zawracać)
 
Do góry