reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

evelinecka koniecznie skontaktuj się z ginem i spytaj o radę. Silny kaszel w ciąży nie jest wskazany, bo może powodować skurcze, a skoro boli Cię brzusio, to tym bardziej znak, że lepiej poradzić się lekarza prowadzącego.
 
reklama
evelinecka koniecznie skontaktuj się z ginem i spytaj o radę. Silny kaszel w ciąży nie jest wskazany, bo może powodować skurcze, a skoro boli Cię brzusio, to tym bardziej znak, że lepiej poradzić się lekarza prowadzącego.

dokladnie. ja jak bylam strasznie przeziebiona w grudniu to przez kaszel mialam takie skurcze ze myslalam ze urodze w 30 tygodniu... masakra! a jak to bolalo!
 
Witam kochane !
Mam pytanei,pisałąm juz an tym forum jestem w 6 tyg.
Pol roku temu poronilam na poczatku 1 ciaze/od poczatku milama niskei hormony i zle sie czulam dzisiaj odebralam wyniki mam 84260 hcg
czy to jest dobry wynik na 6 tydz!?
Prosze bardzo o odpowiedz@!
 
Kochana jestes :)dziekuje ze odpisujesz!mama jeszcze 1 pytanie
miałam isc wczoraj na usg,ale lekarz nie mogl wiec ide dzisi po pracy.mam pytanie jezeli to jest 6 tydz lekarz zobaczy cokolwiek?bedzie mogl stwierdzic czy wszsytko rozwija sie dobrze?czy jest za wczesnie na usg?
 
tak, zobaczysz takie male cos zwane fasolka:-D Lekarz zmierzy Ci fasolke i powie czy to faktycznie ten 6 tydzien jest. Ja w w polowie 5 tygodnia zobaczylam 2,5 mm taka kropeczka smieszna to byla. Zeby cos wiecej zobaczyc to tak 8-9 tydzien.
 
reklama
Do góry