reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

To absolutnie normalne ze wtedy nie było nic widac:) dzieciaczki tak szybko nie rosną:) Optymalna pora na zrobienie usg to 7tc. Nie chcę Cię martwic, ale podczas tej ciazy wielokrotnie bedziesz panikowac, ze wzgledu na wczesniejsze poronienie. Miałam to samo, ale szczesliwie jestem juz mama 3 miesiecznego Stasia. Pamiętaj, iż to że raz się nie powiodło nie ma zadnego wplywu na kolejną ciążę, teraz bedzie dobrze.
 
reklama
KalaKRK,Pamiętaj tylko, aby nie narazac sie na stres, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Niestety dla lekarzy kobieta w ciazy to kolejny przypadek, ktoremu mozna nagadac glupot i nie poniesc odpowiedzialnosci. Ja obiecałam sobie ze w kolejnej ciąży nie bede latala po lekarzach, zrobie 3 razy usg i tyle, zbyt wiele nerwow mnie to kosztowało na skotek czego synek urodził sie z waga 2210, na szczescie zdrowy, otrzymal 10 punktów a dzis po 3 miesiacach nie rozni sie niczym od dzieci ktore mialy 4kg.
 
Alcia, wspolczuję bardzo, bądz dzielna. Pamiętaj ze nasze dzieci nie odchodzą na zawsze, one tylko zmieniaja date swoich narodzin.
 
im blizej zblizajacego sie porodu tym bardziej nie moge oprzec sie wrazeniu ze cos nie pojdzie po mojej mysli :( boje sie o majego maluszka dzis bylam u lekarza i okazalo sie ze bardzo skrocila mi sie szyjka i dziecko jest bardzo nisko coprawda nawet jak by sie teraz urodziło to bedzie dobrze bo termin tuz tuz ale oprocz tego okazało sie ze mam zapalenie drog moczowych i bardzo niski poziom zelaza dostałam furagin i zelazo
ale boje sie o maluszka ciagle sprawdzam ruchy boje sie ze urodzi sie za malutki albo cos mu sie stanie cały czas o tym mysle....
czy wy tez tak macie czy tylko ja popadam w histerie?
 
mala41 ja w 1 ciązy od połowy miałam obnizoną macice..mało tego..kosci miednicy mialam otwarte cały czas...na 2 cm...a urodziłam normalnie :) skoro...badania wszytskie masz wporządku nie masz czym sie martwic
 
mala41 ja w 1 ciązy od połowy miałam obnizoną macice..mało tego..kosci miednicy mialam otwarte cały czas...na 2 cm...a urodziłam normalnie :) skoro...badania wszytskie masz wporządku nie masz czym sie martwic


kalaKRK na co bylo dzieciatko chore?przepraszam ze pytam
 
reklama
mala41 ja w 1 ciązy od połowy miałam obnizoną macice..mało tego..kosci miednicy mialam otwarte cały czas...na 2 cm...a urodziłam normalnie :) skoro...badania wszytskie masz wporządku nie masz czym sie martwic
moze i masz racje :) ale ta infekcja mnie nie pokoi i wogole ostatnio sobie nakrecilam ze moze cos złego sie wydarzyc sadze ze to wina tych nieszczesnych hormonow :) mam taka nadzieje i wierze ze u Ciebie tez bedzie dobrze z drugim dzieciatkiem -trzymam za to kciuki choc domyslam sie co przechodzisz
 
Do góry