reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

Kochana skoro jesteś w szpitalu to musisz zaufać lekarzom oni najlepiej wiedza co robić no i trzeba czekać.to jest baaaardzo wczesna ciąża więc może nic złego się nie dziej czasem tak bywa że się plami na początku ciąży.Trzymam kciuki żeby było wszystko ok.pozdrawiam.
 
reklama
jak aguska2017 napisala, jestes pod opieka lekarzy:tak:zaufaj im.
nie wiem czy Ci to pomoze, ale ja plamilam przez pierwsze 3 miesiace, i nie bylam pod zadna opieka. Urodzilam o czasie zdrowa dziewczynke.
Trzymaj sie;-)
 
alcia2702 jutro masz usg, wiec spokojnie. Wiem, ze to tak latwo mowic, ale naprawde teraz nie masz wplywu na nic. Pomysl sobie o tym, ze wkrotce brzuszek bedzie wiekszy a potem, ze maluszka bedziesz trzymac. Odpoczywaj.
 
alcia2702 ja w 5tc trafiłam do szpitala z krwawieniem (nie plamieniem), okazało się, że mam krwiaka. Leżałam dwa tygodnie w szpitalu, potem dwa w domu i krwiak się wchłonął. Krwawienie po jednym dniu mi przeszło, ale plamienie utrzymywało się do 10tc.
 
Alcia, nie zamartwiaj się, ja plamienia miałam co miesiac począwszy od pierwszego miesiaca ciąży az 6, zawsze mnie one niepokoiły, ale lekarka uznała ze juz taka natura mojej ciąży, dzis mam zdrowego 3-miesiecznego synka, wiec glowa do góry. Dzieciątko ma prawo być mniejsze z roznych naturalnych przyczyn, z reszta z tego co pamietam to ja miałam podobne wyniki pomiarów mojego Stasia. Trzymam za Was mocno kciuki
 
ja zawsze jak maly nie rusza sie zbyt dlugo, pije zimna wode. okolo 1-2 szklanek. on tego nie lubi, bo zimne i zaraz zaczyna kopac. polecam, moze sie uda :)
 
reklama
Do góry