reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

reklama
kochane dziewczynki jakieś 30 min temu poczułam wreszcie ruchy...bobaskowi nie podobało się chyba w jakiej pozycji siedziałam:-D radość niesamowita bo już zaczynałam panikować...bardzo wam dziękuje kochane za podtrzymanie na duchu:rofl2:
 
kochane dziewczynki jakieś 30 min temu poczułam wreszcie ruchy...bobaskowi nie podobało się chyba w jakiej pozycji siedziałam:-D radość niesamowita bo już zaczynałam panikować...bardzo wam dziękuje kochane za podtrzymanie na duchu:rofl2:

Wiedziałam,że będzie dobrze :tak:. Bardzo się cieszę.
 
Witam...
Wcziraj byłam na usg..i wykryto,że moje dziecko..ma za jasne jelita...i cos z chromosonami (31 tc)... bardzo się zmartwiłam...gdyż problem z chromosonami kojarzy mi się z bardzo ciezkimi chorobami....zostałam skierowana odrazu do lekarza..i czekam na termin specjalnych badań..Czy któraś z was miała cos podobnego w ciąży?? Bardzo się martwie..ponieważ..przed zajsciem w ciąże zmarł mi synek połroczny...Prosze o pomoc...
 
KalaKRK, nie zamartwiaj się, wiem ze łatwo powiedziec, ale ja w 34tc. dowiedziałam sie ze urodze karzełka, w 39tc. urodziłam zdrowiutkiego Stasia. Lekarze często się mylą, kiedy rozmawialam ze znajomymi o moim problemie to wielu z nich mowilo o straszliwych chorobach wykrytych w ciazy u ich dzieci, a wszystkie maluchy sa zdrowe, lekarze lubia przesadzac, a czesto sprzet jakim wykonuje sie usg pozostawia wiele do zyczenia.
 
Witam ponownei!
Dziewczyny maM PYTANIE i prosbe o szybki odpis!
A wiec zasatnawiam SIĘ czy wszystko jest ok-ostatni okres mialam 29.12 2010
U lekarza bylam na usg zeby sprawdzic czy wszsytko ok poniewaz w sierpniu poronilam:( usg 22 STYCZNIA )lekarz nie stwierdzil zadnych zmian wskazujacych na ciaze tylko obraz CIAŁKA ZÓLTEGO w lewym jajniku!
JA bylam wtedy 3 dni przed okresem ktorego nie dostalam!
Zrobilam test wyszedl POZYTYWNIE!
Teraz mam PYTANIE w poniedzialek ide na usg ,od tamtego usg na ktorym bylo tylko cialko zolte mija 3 tyg
czy to normalne ze wtedy na usg NIE bylo nic widac,i czy MYSLICIE ze jak pojde teraz po 3 tyg bedzie jakas zmiana!
Blagam odpiszcei,barzdo SIĘ boje ze znowu cos jest NIE tak i ze moze moj dzidzius sie NIEi rozwija:(
 
reklama
Do góry