reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zmartwienia

ja na kwiecien, ale sie przylacze:)

tak jak w poprzedniej ciazy - wogole nie czuje glodu; gdyby nie moj zdrowy rozsadek to nic bym nie jadla - nie mam takiej potrzeby; nigdy nie jadalam wczesnych sniadan - ale teraz to przesada - o 13 jem ;) poza tym mam duzo gorsza cere niz w poprzednio (czyzby wg przesadow miala byc dziewczynka ?? ), mdlosci nie mam, zachcianek nie mam, do kibelka latam tylkow w dzien czesto - oprocz tej cery wszystko jest jak poprzednim razem :) nie ma to jak rutyna ;D

i jeszcze cos mi sie przypomnialo; czesto cierpnie mi prawa reka - no i jak mam wykonywac swoja prace ? dodam ze pracuje przy komputerze a pisanie tylko lewa reka nie bardzo mi wychodzi  :(
 
reklama
musze ci Idzia powiedziec ze u mnie z cera tez kiepsko...:)....ogólnie zmizerniałam ....blada z "diodami" na twarzy i nie tylko....a co do płci dziecka:)...jak bede juz w zaawansowanej ciazy ,odwiedze mojego tate:)(albo on mnie) ....podobno wszystkim kobietom w naszej rodzinie powiedział co beda mniec:)czy chłopca czy dziewczynke:)
 
oj te przesady i przepowiednie (gratuluje zdolnego taty ;))
ja w pierwszej ciazy nie mialam problemow z cera - byla wrecz idealna, jak nigdy przedtem; a teraz ? jak to ladnie okreslilas: blada z diodami ;D

a jezeli chodzi o plec dziecka: to przy pierwszej ciazy bylo mi calkiem obojetne czy to chlopiec czy dziewczynka - byle zdrowe :)
a teraz musze przyznac ze ze wzgledow praktycznych wolalabym chlopca (ta cala szafa ubranek chlopiecych trzymanych na wszelki wypadek :))
ale wiem ze jak bedzie dziewczynka to tez bede szczesliwa :)
 
a ja bym wolała do pary: dziewczynke... w końcu może nosić rzeczy po chłopcu (spodnie, bluzy) - prawie nieczym sie nie różnia (ja mam małego synka jeszcze), a dokupie tylko kilka sukieneczek...
 
w rzeczywistosci tak to wlasnie wyglada w takim przypadku - ze dziewczynki nosza rzeczy po chlopcu :) ale uwazam ze sa przez to w jakis sposob poszkodowane; a poza tym im chlopiec starszy tym te rzeczy sa bardziej chlopiece i dziewczynka zle w nich wyglada :( no ale rzeczywistosc pokaze jak to bedzie ;)
 
zawsze to młodsze było najbardziej poszkodeowane, bez wzgledu na płeć... chłopiec im starszy, tym bardziej jest zły że musi nosić rzeczy po kimś...
ja byłam najmłodsza z całej rodziny... nosiłam po moim bracie i dwóch kuzynkach :)
 
Ja bym bardzo chciała mieć parkę :) Pierwszą wolałabym dziewczynkę, ale przecież najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe :)
 
od trzech dni nie jestem w stanie sie ruszyc... nic mi sie nie chce, na nic nie mam siły.
może niech przyjdzie już wrzesień, bedę zmuszona wstać do pacy i maszynka drgnie...
 
reklama
strasznie umeczona dzisiaj jestem :( juz nie pamietam kiedy az tak chcialo mi sie spac :( jak wroce z pracy do domu to od razu ide spac...
 
Do góry