reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Ja od 2 dni wieczorami ma takie skorcze ze nie wiem jak lezec i do tego straszny bol w pochwie jakby mi ja ktos szpilkami nakłuwał i rozciagał zarazem


Irka właśnie o tym kłuciu zapomniałam... nie mam tak stale ale co jakiś czas. Jest to tak intensywne i nieprzyjemne, że idąc muszę przystanąć np.
 
reklama
Blumetka juz chyba wie co i jak..

Tak wiem własnie wróciłam od ginka i mam same dobre wiesci!!!!

Moja malutka jest zdrowa a to wczoraj co było wielkosci 4 cm to był poprostu nie opróżniony pecherz moczowy.Dzis nic takiego widac nie było bo Julka sie wysikała!!!!
Dzieki Bogu na strachu sie skonczyło ale co mi sie w głowie kłębiło....jakie mysli miałam cała noc to juz moje......ufffff az mi lzej normalnie jak kamien z serca ze wszystko OK.

Dziekuje za wsparcie bez was byłoby ciezko :-D:-D:-D:-D
 
Tak wiem własnie wróciłam od ginka i mam same dobre wiesci!!!!

Moja malutka jest zdrowa a to wczoraj co było wielkosci 4 cm to był poprostu nie opróżniony pecherz moczowy.Dzis nic takiego widac nie było bo Julka sie wysikała!!!!
Dzieki Bogu na strachu sie skonczyło ale co mi sie w głowie kłębiło....jakie mysli miałam cała noc to juz moje......ufffff az mi lzej normalnie jak kamien z serca ze wszystko OK.

Dziekuje za wsparcie bez was byłoby ciezko :-D:-D:-D:-D

superowo :)
 
Magni- gratulacje dobrych wynikow, tak trzymac kochana!!!:-)

moni_ju- ciesze sie ze u Ciebie tez dobre wyniki! kurcze ja tez jestem w 33tc czy to naprawde znaczy ze lada moment sie rozpakujemy?!?!?!?! a ta magiczna data zawsze wydawala sie byc taaaaaka odlegla

Blumetka- FANTASTYCZNIE!!!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wszytsko dobrze:-):-):-)
 
Tak wiem własnie wróciłam od ginka i mam same dobre wiesci!!!!

Moja malutka jest zdrowa a to wczoraj co było wielkosci 4 cm to był poprostu nie opróżniony pecherz moczowy.Dzis nic takiego widac nie było bo Julka sie wysikała!!!!
Dzieki Bogu na strachu sie skonczyło ale co mi sie w głowie kłębiło....jakie mysli miałam cała noc to juz moje......ufffff az mi lzej normalnie jak kamien z serca ze wszystko OK.

Dziekuje za wsparcie bez was byłoby ciezko :-D:-D:-D:-D
no widzisz:tak::tak: musiało być dobrze:-D:-D

moni_ju- ciesze sie ze u Ciebie tez dobre wyniki! kurcze ja tez jestem w 33tc czy to naprawde znaczy ze lada moment sie rozpakujemy?!?!?!?! a ta magiczna data zawsze wydawala sie byc taaaaaka odlegla

:-):-):-)
no niby od 38 tyg mozemy już:tak::tak: a ja bym wolała w 38 a nie np w 40 albo 42:szok:bo to pozniej człowiek bardziej sie denerwuje....szczególnie jak może już urodzić a nie rodzi:-p:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratulacje dziewczyny z powodu super wyników :-D:-D:-D

A ja sobie tak myślę, że jak mi odstawią te leki na zakończenie 37 tygodnia i że podobno mogę zaraz po odstawieniu urodzić... toż to nie całe 3 tygodnie mi zostały :szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry