reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Wczesniej podobno chłopaki przychodzą na swiat :-) Mi to pasuje bo ja w przeciwieństwie do Tau wlasnie bliźniaczka bym chciala, a nie byczka. Sama jestem z tych rogatych i wiem co to za "koszmar wychowawczy";-):-D Mój Ojciec jest spod bliźniąt i uwazam, że to naprawdę super znak jesli wszystkie bliźniaki sa takie jak On :-) Termin mam na 28 czerwca, a bliźnieta sa od 22.maja do 20 czerwca więc jak najbardziej chce urodzic przed terminem :-)

Tau pytałas o ta Luteinę. Ja tez ja bralam dopochwowo do 20 tyg. Najpierw 2 potem 3 tabl. No, a potem przerzuciłam sie na Fenoterol. Jak bralam Luteine to faktycznie sluz był jakby rozwodniony, a poza tym tabletka cala sie nie rozpuszczala i nie wchlaniala no i ta resztka wypływała. Tez byłam na poczatku prerazona, ale kumpela mnie uspokoila, że to tak po prostu juz jest. Wkładki były w tym okresie nieodzowne no i spanie w bieliźnie bo najgorzej było rano kiedy leciało mi dosłownie po nogach.
 
reklama
Ja sobie zaplanowalam na 26 maja - to taka ladna data :-) Ewentualnie moze byc 1 czerwiec :-) Bede rozmawiac z Malenstwem i przekonywac bardzo mocno. Tylko wiecie jak to z dziecmi ?? One tak zbytnio to nie sluchaja rodzicow :-D
Jak bedzie tak bedzie, byle nie za wczesnie lub za pozno ;-)


Ha Dominika zaplanowałaś sobie takie daty jak i ja:-D No u mnie w rachubę jeszcze wchodziło 13 maja ,ale to by było za wcześnie na poród więc już mogę się wstrzymać do 26 maja lub 1 czerwca:-D
 
A ja bym chciala malego byczka, a nie bliznieta ;-). Jak to jest z tymi dzieciaczkami, wczesniej teoretycznie rodza sie chlopcy czy dziewuszki?

Ja znow slyszalam, ze dziewczynki wczesniej sie rodza. Chyba kolejna teoria, ktora nie ma tak naprawde znaczenia.

Ha Dominika zaplanowałaś sobie takie daty jak i ja:-D No u mnie w rachubę jeszcze wchodziło 13 maja ,ale to by było za wcześnie na poród więc już mogę się wstrzymać do 26 maja lub 1 czerwca:-D

Z Majeczka zaplanowalam sobie 4 lipiec i sie udalo, wiec moze tym razem tez sie uda. Asia zycze Ci tego samego.
Jeszcze troche a otworzymy watek "Jak przyspieszyc i wywolac porod" :-):-)
 
Laseczki,
ja się dołączam do chętnych na wcześniejszy poród :-D

U mnie to w ogóle jest trochę skomplikowane bo termin mam na 28 czerwca, a 7 czerwca (czyli 3 tygodnie wcześniej) mam komunię Mysi. Sęk w tym, że jeśli moje łożysko nie raczy się podnieść, to pewnie będę musiała już sporo przed terminem leżeć.

Ciąże z przodującym łożyskiem kończą się zwykle cesarką, no i właśnie zastanawia mnie, kiedy ją można najwcześniej zrobić? Ile czasu przed terminem?

Bo gdyby się tak udało ok. 1 czerwca, to na komunii Młodej śmigałabym już, że hej :-D:-D:-D
 
Z Majeczka zaplanowalam sobie 4 lipiec i sie udalo, wiec moze tym razem tez sie uda. Asia zycze Ci tego samego.
Jeszcze troche a otworzymy watek "Jak przyspieszyc i wywolac porod" :-):-)
Wiesz z tym przyspieszaniem porodu to jest tak ze i tak dzidzia sobie wybiera termin, wyjdzie dopiero jak jest gotowa.Oczywiscie mowie o domowych sposobach, a nie o szpitalnych metodach typu oksytocyna czy masaz szyjki..
Tu na forum jest juz taki watek sposoby przerozne - od sexu, poprzez mycie okien, spacer na kopiec Kosciuszki, mycie podlog na kolanach , czyszczenie fug przy kafelkach po zbieranie rozrzuconych zapalek z podlogi wlacznie. Czy sa skuteczne?? Tak, pod warunkiem ze dzieco jest gotowe i chetne do przyjscia na swiat...
A kto przychodzi predzej na swiat???
Hmmm u mnie w rodzinie bylo tak ze moj synek urodzil sie tydzien przed terminem, a mojej siostry synek 10 dni po terminie... :)
 
Ja tez marze o tym by urodzic przed terminem. Najlepiej kolo tak 10 czerwca, a nie jak planowane 22. :-) Naprawde sie juz doczekac nie moge, kiedy bede miala moje malenstwo w ramionach, w koncu pierwsze dziecko :-)
Dopisuję się:tak::tak::tak: też bym chciała z jakieś dwa tygodnie przed terminem:tak::tak:to też moje pierwsze dziecko, więc rozumiem co czujesz, ponieważ ja mam tak samo:-D:-D:-D
 
Kalinka i Tricolor tak więc wszystkie mamy termin na 28 :tak: ciekawe która pierwsza urodzi? Mam nadzieja ze urodze o czasie i to w 10 minut:-D.
Kalinko a 1 czerwiec to chyba zawcześnie trochu co? norma to podobno 2 tyg. w te lub tamte
 
Kalinka i Tricolor tak więc wszystkie mamy termin na 28 :tak: ciekawe która pierwsza urodzi? Mam nadzieja ze urodze o czasie i to w 10 minut:-D.
Kalinko a 1 czerwiec to chyba zawcześnie trochu co? norma to podobno 2 tyg. w te lub tamte
o tak najlepiej dwa tygodnie przed terminem i w 10 minut:-D:-D:-D chociaż mam bardzo fajną położną i mam nadzieję że z nią pójdzie wszystko szybciutko:tak::tak:
 
Laseczki,
ja się dołączam do chętnych na wcześniejszy poród :-D

U mnie to w ogóle jest trochę skomplikowane bo termin mam na 28 czerwca, a 7 czerwca (czyli 3 tygodnie wcześniej) mam komunię Mysi. Sęk w tym, że jeśli moje łożysko nie raczy się podnieść, to pewnie będę musiała już sporo przed terminem leżeć.

Ciąże z przodującym łożyskiem kończą się zwykle cesarką, no i właśnie zastanawia mnie, kiedy ją można najwcześniej zrobić? Ile czasu przed terminem?

Bo gdyby się tak udało ok. 1 czerwca, to na komunii Młodej śmigałabym już, że hej :-D:-D:-D

I ja, ja, ja też ...:-)
Ja też chciałabym szybciej a najbardziej 1 czerwca. Wydaje mi się to w miarę realne bo termin mam na 4.06:-)
A tak na marginesie bliźniak to super znak. Trochę dwoista natura, ale dusza człowiek:tak::tak::tak:


15406844d8.png
 
reklama
Do góry