reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Hello Girls :)
Ja dzis mialam usg... Wszystko dobrze..tylko dzidzia wstydliwa nie chciala pokazac czy nadal jest dziewczynka...jest dosyc duza bo wazy 1400 g. Chyba zawodnik sumo rosnie mnie tam... no i polozenie miednicowe - tzn glowka u gory.Ale to sie jeszcze moze zmienic. Tylko przed usg wpadlam na zly pomysl i wzielam ze soba Stasia i meza. Maz byl grzeczny a Stasiu wprost przeciwnie. Nie chcial zachwycac sie dzidzia tylko chcial popracowac na kompie... no a maz mu nie pozwolil i Stasiu ostro protestowal. ech... i w koncu i tak czekali na korytarzu.
 
reklama
Hello Girls :)
Ja dzis mialam usg... Wszystko dobrze..tylko dzidzia wstydliwa nie chciala pokazac czy nadal jest dziewczynka...jest dosyc duza bo wazy 1400 g. Chyba zawodnik sumo rosnie mnie tam... no i polozenie miednicowe - tzn glowka u gory.Ale to sie jeszcze moze zmienic. Tylko przed usg wpadlam na zly pomysl i wzielam ze soba Stasia i meza. Maz byl grzeczny a Stasiu wprost przeciwnie. Nie chcial zachwycac sie dzidzia tylko chcial popracowac na kompie... no a maz mu nie pozwolil i Stasiu ostro protestowal. ech... i w koncu i tak czekali na korytarzu.

Kasiu najważniejsze, że z Małą wszystko dobrze:-) i że zdrowo rośnie. Dobrze że mąż był grzeczny jak piszesz :-D. A Synek po prostu chciał sprawdzić czy badanie Tobie dobrze wykonują :-D.......
 
Ja ostatnio czuje sie fatalnie, dobrze ze jutro mam wizyte. Zaczeły mi puchnac nogi, rozbia sie zylaki, do tego mam cały czas scierpnieta lewa dłon i czesto bol mnie brzuch jak chodze. Tak zle nie przechodziłam zadnej ciazy.
 
Ja ostatnio czuje sie fatalnie, dobrze ze jutro mam wizyte. Zaczeły mi puchnac nogi, rozbia sie zylaki, do tego mam cały czas scierpnieta lewa dłon i czesto bol mnie brzuch jak chodze. Tak zle nie przechodziłam zadnej ciazy.

Irka252 jesli cie to pocieszy to tez mnie brzuch boli jak chodze, wydaje mi sie ze to normalne. Jednak podpytaj lekarza, ja mam wizyte dopiero za 2 tyg. Martwie sie bo mam twardnienia brzucha. Eh. A jak poprzednia ciaza? Bez takich dolegliwosci? daj znac po wizycie. I badz dobrej mysli.:-)
 
Wywoluje do tablicy te dziewuchy ktore braly/biora luteine dopochwowo? Czy wplywa ona na ilosc i gestosc uplawow?

Tau ja jestem na luteinie od początku ciąży:-(. Na samym początku brałam właśnie dopochwową ale szybko przeszłam na podjęzykową. Ja nie mogę brać luteiny dopochwowej ponieważ oprócz objawów jakie opisujesz mam po niej dodatkowo swędzenie i pieczenie :-(. Ze mnie tez rano leciało takie rzadkie przezroczystobiałe coś:-(. Nie wiem ile tabletek bierzesz na dobę ja zaczynałam od 13 a teraz biorę 2. Jak masz możliwość to skonsultuj się z lekarzem, żeby ci podjęzykową przepisał. Z doświadczenia wiem że lekarze wolą dopochwową bo działa miejscowo.
 
Drogie koleżanki.
Jestem chora na maksa. Wczoraj byłam u gin ale oczywiście zapomniałam się spytać to co miałam się zapytać;-)

Kaszle jak gruźlik, mam katar, gorączkę, wszytko mnie boli. Gin powiedziała że mogę jedynie wziąć tamtum verte i leczyć się domowymi sposobami czyli miodek , mleczko, imbir itd.

A mam pytanie czy mogę postawić sobie bańki
????:confused::confused::confused::confused::confused:
To jest niby domowy sposób ,ale nie wiem czy w ciąży aż tak domowe sposoby można stosować.
 
Witam :-). Byłam wczoraj u lekarza,i na usg :-). Z maleństwem wszystko w porządku,potwierdziło się że chłopak będzie :-). Waży już 670 g :-). Serduszko też ładnie bije :-). A jak u was jest z wagą maluszków ?

AnsiaM wydaję mi się że ciążą to przeciw wskazanie do baniek,słyszałam to jakiś czas temu w Dzień Dobry Tvn :]
 
Dzięki milkada . Poszperałam w internecie na ten temat i zdania są bardzo podzielone. Ale, jeśli niektórzy stwierdzą ,że można stosować , a niektórzy ,że nie można to jednak nie będę ryzykować i zaaplikuję sobie mleczko z miodem
 
reklama
A próbowałaś z hemopatią ? Polecam
1_375c53001a61.jpg


BOIRON Oscillococcinum
 
Do góry