reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Czy któraś z forumowiczek miała badania prolaktyny w ciąży?
Zastanawia mnie po co mi one w 19 tygodniu , no i jaka powinna być wtedy norma. Bo przed ciążą to owszem robiłam , tylko że to inna historia....
 
reklama
Racja racja, tylko widzisz, jak były te przymrozki to po prostu się bałam.... Nie lubię sama jeździć. Narazie mam opanowane kilka tras:
- do pracy
- do rodziców
- do kosmetyczki :D

Oczywiście ta ostatnia trasa najważniejsza? :-D

Czy któraś z forumowiczek miała badania prolaktyny w ciąży?
Zastanawia mnie po co mi one w 19 tygodniu , no i jaka powinna być wtedy norma. Bo przed ciążą to owszem robiłam , tylko że to inna historia....

Ja nie miałam na razie zleconych takich badań, ale kto wie - za tydzień wizyta u ginki :tak:
Niestety zauważyłam, że tak jak każda ciąża jest inna, tak i każdy lekarz inaczej ciążę prowadzi. Zwłaszcza prywatni lekarze lubią zlecać dodatkowe badania - tak przynajmniej wychodzi z analizy opowieści różnych ciężarówek zaprzyjaźnionych ;-)
 
My chodzimy prywatnie i moja Ginka żadnych badań mi nie zaleca, robie co wizytę morfologię, mocz i glukozę, ostatnio sobie zrobiłam krzywą glukozy ale aby coś więcej to nie....
 
Hej dziewczyny, mam pytanko...byłam przedwczoraj u położnej i wyszedł mi bardzo niski poziom hemoglobiny :dry: więc dostałam żelazo. Biore trzeci dzień i od rana mam bóle podbrzusza, takie tępe, jakby pęcherz był pełny. Zastanawiam sie czy to skutek brania tabletek (połozna powiedziała że "brzuch może protestować"), czy tego ze mały po prostu rosnie, jest cięższy i sie rozpycha (czasami jak sie obraca i odpycha nóżkami to jakby miał mi brzuch rozerwać :-) i takie własnie napięcie czuje wtedy tam, gdzie naciska).

Miałyscie podobne?
 
Ja biorę cały czas żelazo, ale nigdy czegos takiego nie mialam. Przy żelazie moga byc zaparcia i wtedy faktycznie brzuch może boleć, ale to musisz juz sama ocenic czy to jest wlasnie powodem.
Przykro mi nie pomoge Ci.

Dopadło mnie dzisiaj moje przekleństwo - alergia. Nie mam pojecia co może mnie uczulać. Strasznie mi leci z nosa, non stop psikam, mam dreszcze i ledwo na oczy widze bo mnie swedza. Dobrze, że mnie jeszcze duszności nie dopadły bo juz by był komplecik. Własciwie pozostaje mi picie wapna :(
 
Ostatnia edycja:
Ja tez borykam sie z alergia,,,a teraz nawet nic nie moge uzywac ,nos ciagle zapchany oczy lzawia,aby jakos do konca ciazy,mam wrazenie ze nawet teraz objawy mi sie troche poglebily.
Chyba bede musiala sie wybrac do gina bo od jakiegos czasu czuje dziwny bol w pachwinach,jakbym spedzila caly dzien w silowni,doslownie nie moge zrobic glebszego kroku,bo czuje ze mi tam wszystkie miesnie popekaja,jezeli tam w ogole jakies sa,mam nadzieje ze to te wiazadla sie rozciagaja,bo brzuch bezposrednio mnie nie boli.
17 mam wizyte kontrolna to musze zapytac:angry:
 
Chyba bede musiala sie wybrac do gina bo od jakiegos czasu czuje dziwny bol w pachwinach,jakbym spedzila caly dzien w silowni,doslownie nie moge zrobic glebszego kroku,bo czuje ze mi tam wszystkie miesnie popekaja,jezeli tam w ogole jakies sa,mam nadzieje ze to te wiazadla sie rozciagaja,bo brzuch bezposrednio mnie nie boli.
17 mam wizyte kontrolna to musze zapytac:angry:

Beatko, ja też będę pytać o ból w pachwinach, chociaż mi już przeszło. A jak mnie wzięło, to pytałam koleżankę, która 3 miesiące temu urodziła i powiedziała mi, że to wiązadła i miała tak samo. Więc się nie martw :-D A ja dam Ci jutro jeszcze znać...
 
Beatko, ja też będę pytać o ból w pachwinach, chociaż mi już przeszło. A jak mnie wzięło, to pytałam koleżankę, która 3 miesiące temu urodziła i powiedziała mi, że to wiązadła i miała tak samo. Więc się nie martw :-D A ja dam Ci jutro jeszcze znać...

No to jeszcze pare miesiecy sie tak beda chyba rozciagac:crazy::crazy: daj mi jutro prosze znac co Ci lekarz powie
 
Witajcie kochane,
mam nadzieję, że któraś mi odpowie na pytanie i pocieszy
Nie wiem ale od paru dni jak chodzę, w domu nie ale jak np idę na spacer to czuję jakbym miała kolkę, takie kłócie po bokach brzucha ale idę bardzo wolno nie spieszę się nigdzie i nie wiem czy faktycznie to kolka czy może to skurcze albo co innego
Czy któraś z Was miała coś podobnego??
 
reklama
dilajla ja mam bardzo podobne objawy, oprócz tego jak chodzę twardnieje mi brzuch, najlepiej czuje się kiedy leżę; dostałam od lekarza slowmag 3 x 1 tabl i nospa w razie potrzeby, do tego posiew moczu do zbadania bo cały czas mam kłopot z pęcherzem.
sama mam troche stracha czy to nic poważnego, gin powiedział, że magnez potrzebuje troche czasu więc do wizyty 18.02 staram sie nie panikowac ale z marnym skutkiem, szczególnie że od piątku znów zostaję sama w domu na 2 tyg a naprawde mam kłopot przy chodzeniu lub dłuższym staniu o podnoszeniu czegokolwiek nie wspominając
 
Do góry