reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Mnie też nie dopadły jeszcze żadne dolegliwości - czuję się znakomicie:), ale to pewnie dlatego, że jest jeszcze za wcześnie. Jedyną rzecz, którą zauważyłam to to, że w okamgnieniu ogarnia mnie wielkie zmęczenie i natychmiast muszę się położyć, bo zasypiam na stojąco:)moja druga połówka się śmieje, że dzidzia czerpie strasznie dużo prądu...:)
 
reklama
Zazdroszcze tym co nie maja mdlosci
Czasami przez caly dzien nawet szklanki wody nie moge wypic taki mam wstret do wszystkiego, a w zoladku skreca i burczy.
Lekarz mi przypisal tabletki , jak wzielam na poczatku 2 to jak reka odjal. Ale nie moge brac wiecej jak 2 na dzien, wiec i tak srednio sie czuje. Strach pomyslec coby bylo bez.

Czasami do biura przychodzi szef i czestuje pralinkami od zadowolonych klientow... ojjj zle... moi koledzy, ktorzy sa narazie wtajemniczeni to nie wyrabiaja ze zmiechu:blink:
Ze spaniem za to nie zauwazylam roznicy... z natury jestem spioch :rofl2:

Lepszego samopoczucia dla wszystkich
 
Ja niestety nie mam problemów z jedzeniem, choc ostatnio staram sie ograniczac...
Dziewczyny, powiedzcie mi prosze, bo ja jestem zalamana, czy to normalne ze w ciagu moich 4 tygodni przytylam 5 kg? Slyszalam ze zatrzymuje sie woda itp, ale od razu 5 kg, troche mnie niepokoi jak bede wygladala pod koniec ciazy....
 
Marlin nie martw sie dzidzia potrzebuje teraz duzo sily zeby sie rozwijala po 2 trymestrze przestaniesz przybywac az tak szybko prawidlowy przyrost wagi w ciazy to ok 15 kilogramow wiec spoko przestan wchodzic na wage i sie denerwowac :)
 
czesc, u mnie tez caly czas mdlosci i wymioty, a wlasciwie nie ma czym wymiotowac, bo mam wstret do kazdego rodzaju jedzenia i musze sie zmuszac, by cokolwiek zjesc lub wypic. Nawet niegazowana woda mineralna mnie zraza:baffled::baffled: margo wiem wiec, co czujesz.... A jakie to tableteczki??? Ja tez chce!! Jak bys mogla to mi napisz nazwe, bede szla we wtorek do lekarza, to mu podsune ten wspanialy pomysl, moze mne je rowniez przepisze:tak: Ja jestem na zwolnieniu, nie mam sily pracowac, bo co jakis czas musze "wysciskac sie z klozetem":no: Matko, kiedy to wreszcie minie, bo sie wykoncze:no: A wiecie co,jak sobie wklepuje date ostatniej miesiaczki w kalkulatorku na babyboom, wychodzi, ze jestem w 9 tygodniu i 7 dniach ciazy, a moj suwaczek pokazuje zupelnie co innego... i w co tu wierzyc kurcze:baffled: Co do wagi,to schudlam 3kg i sie z tego na razie ciesze.
 
Ojej :baffled:
Dzisiaj po raz pierwszy dopadly mnie mdlosci.
Najgorsze jest to, ze czujesie dobrze tylko podczas jedzenia.
Przeciez nie mogle caly czas siedziec nad talerzem :-p
 
marylin83 nie martw się dodatkowymi kilogramami, ja w pierwsząj ciąży przytyłam 23 kg..a po schudłam 28, tak mnie karmienie wyssało...głowa do góry....niektórzy tyją 13 kg, z czego połowa im zostaje na całe zycie,inni po 20 i potem nawet tego nie widać:tak: nie ma zasady
 
a ja mam jeszcze inne pytanie, czy jest jakaś przyszla mamusia, która nie ma w ogóle bólów pdbrzusza? mnie nic a nic nie pobolewa
 
hej kobietki.Dzieki wszystkim za dobre slowo. Problemy niestety nadal sa ale chyba bede musiala sie z nimi nauczyc zyc dla dobra fasolki. Nie jest latwo szczegolnie ze robie sie coraz bardziej marudna ze wzgledu na mdlosci ktore zaczynaja mi dokuczac calymi dniami i coraz czesciej musze sie zmuszac do jedzenia :(
Pozdrawiam was kochane
 
reklama
a ja mam jeszcze inne pytanie, czy jest jakaś przyszla mamusia, która nie ma w ogóle bólów pdbrzusza? mnie nic a nic nie pobolewa


Dzieki ell za pocieszenie dotyczące przybywających kilogramów, obawiam się jednak że po porodzie bede w tej grupie, której połowa kilogramów zostanie, bo mam tendencje do tycia...

Jeśli chodzi o bóle podbrzusza to do tej pory nie mialam ich wogóle, dziwiłam się nawet, bo ginekolog mówił żebym brała no-spe a ja się zastanawiałam po co..... do dzisiaj....od samego rana mam skurcze jak przy miesiączce i troche mnie to niepokoi, że zaczeły się tak nagle, może dzieje się coś złego? jestem w 8 tyg.
 
Do góry