reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

KluseczkaS ja od weekendu zjadłam z 20 ogórków..no a teraz siedze nad tym co kupiłam i zjadam na zmianę, normalnie opycham sie, i to raczej średnio zdrowo :baffled: dziwne dziewczyny jest to, że odzuciło mnie od pieczywa:szok: mogę ewentualnie tylko świeżą bułkę zjeść ale suchą
 
reklama
ell no niezła mieszanka wybuchowa:-D

Mnie natomiast niestety od niczego nie odrzuciło, wręcz przeciwnie, jestem cały czas głodna:baffled: Jak tak dalej pójdzie to niedługo będę wyglądać jak słonik a przy moim 160cm wzrostu o to nietrudno...
 
Oh kobitki te ogorki mi sie snia!!! Wlasnie dzwonilam do meza zeby przyniosl sloik a on na to ze skad mi teraz ogorki wezmie w srodku Dublina 0 21.30!!!! :no: No i trzeba czekac do jutra po pracy. Generalbnie tez wcinam wszystko i tez nie bardzo zdrowo i mam ochote na rzeczy za ktorymi kiedys nie rzepadalam. Mniam!!!!!!!!!!!I znowu chce ogorka!!!!
 
DZiendoberek kobitki. Oj ciezko mi dzisiaj ciezko! Poranne mdlosci daja o sobie znac- gdy nie to ze nie jestem sama w pracy to juz pewnie przytulala bym kibelek. Jazda porannym autobusem to koszmar. Wczoraj w omu sie poryczalam bez powodu a poranne wstawanie jest niczym jedna z najgorszyh tortur.
 
Cześć Kobietki....jak tak czytam o tych waszych ogórkach, to też bym zjadła :-D:-D...Chociaż obecnie ciągnie mnie baaardzo do grzybków w occie. Tak sobie myslę, że jedzenie to nic, ale wczoraj też się poryczałam...i przedwczoraj też....a to dlatego, że oglądałam film i jakoś muzyka mnie zasmuciła i poleciało...aż mi głupio, że tak mam, ale mam:zawstydzona/y:
 
A mi tylko lody w głowie - śmietankowe. Dziś rano spróbowałam śledzia, ale mnie nie wciągnął... Zazdroszczę Wam tych ogórków, kiedyś je lubiałam :)
 
reklama
Do góry