reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Cypisia a nie leciał ci sluz z pochwy taki przezroczysty galaretowty ? Mi czesto po wysiłku twardnieje brzuch a pozniej leca mi własnie takie przezroczyte galaretowate sluzy (przypominaja czop sluzowy) ale w mniejszej ilosci i teraz juz sie martwie czy mi tez sie cos nie skraca. Choc u mnie to norma i tak od 30 tyg zawsze skraca mi sie szyjka macicy i robi rozwarce a dzieci rodze i tak 3 dni po terminie.

Nic z tych rzeczy :no: Żadnych bóli, śluzów, objawów... NIC!
Jednym słowem jak nie w ciąży :baffled:
 
reklama
hej kochane juz jestem po wizycie

Lekarz badania ginekologicznego nie zrobił tylko usg
Powiedział że to normalne ( u nich tutaj wszystko zawsze jest normalne:angry:)
Powiedział że macica się rozciąga, synek uciska i dlatego mam te bóle, ale nie mam sie niczym przejmować bo wszystko jest ok, jak zawsze u nich
A ja mu na to to jakieś leki mam brac bo tak boli że chodzić nie moge a on ze nie, więc dobrze ze choć nospe mam z polski

Co najwazniejsze maluszek wg usg ma 27+3 dni i wazy 1370
Nie sądzicie że sporo!!!!
 
hej kochane juz jestem po wizycie

Lekarz badania ginekologicznego nie zrobił tylko usg
Powiedział że to normalne ( u nich tutaj wszystko zawsze jest normalne:angry:)
Powiedział że macica się rozciąga, synek uciska i dlatego mam te bóle, ale nie mam sie niczym przejmować bo wszystko jest ok, jak zawsze u nich
A ja mu na to to jakieś leki mam brac bo tak boli że chodzić nie moge a on ze nie, więc dobrze ze choć nospe mam z polski

Co najwazniejsze maluszek wg usg ma 27+3 dni i wazy 1370
Nie sądzicie że sporo!!!!
Super,że wszystko u Ciebie ok:tak::-), a ten twój maluszek to faktycznie "wypasiony":-D:-D:-D-juz nie taki maluszek
 
hej kochane juz jestem po wizycie

Lekarz badania ginekologicznego nie zrobił tylko usg
Powiedział że to normalne ( u nich tutaj wszystko zawsze jest normalne:angry:)
Powiedział że macica się rozciąga, synek uciska i dlatego mam te bóle, ale nie mam sie niczym przejmować bo wszystko jest ok, jak zawsze u nich
A ja mu na to to jakieś leki mam brac bo tak boli że chodzić nie moge a on ze nie, więc dobrze ze choć nospe mam z polski

Co najwazniejsze maluszek wg usg ma 27+3 dni i wazy 1370
Nie sądzicie że sporo!!!!

Dobrze że wszystko wporządku , mówiłam że bóle to uroki twojej ciąży zato pewnie będziesz miała leciutki poród zwłaszcza jak mały dobije do 5 kilo;-);-)
 
Dziewczyny co jaki czas lekarz bada wam szyjkę macicy?? Bo ja miałam ostatnio badaną jakieś 6 tygodni temu i nie wiem czy to nie za rzadko:sorry2::sorry2:
 
hej kochane juz jestem po wizycie

Lekarz badania ginekologicznego nie zrobił tylko usg
Powiedział że to normalne ( u nich tutaj wszystko zawsze jest normalne:angry:)
Powiedział że macica się rozciąga, synek uciska i dlatego mam te bóle, ale nie mam sie niczym przejmować bo wszystko jest ok, jak zawsze u nich
A ja mu na to to jakieś leki mam brac bo tak boli że chodzić nie moge a on ze nie, więc dobrze ze choć nospe mam z polski

Co najwazniejsze maluszek wg usg ma 27+3 dni i wazy 1370
Nie sądzicie że sporo!!!!


No to super ze wszystko okay,a maly rzeczywiscie spory jest:-):-)
 
reklama
Dilajla, super, ze wszystko w pozadku, a ja Ciebie jeszcze pociesze i powiem, ze corka pewnych znajomych urodzila w zeszlym roku 6-kg synka, NATURALNIE!!!!:tak::tak::tak:wiec niech maly rosnie zdrowo :-)

Irka- powiem ci że się trochę przestraszyłam bo ja mam takie objawy jak piszesz i brzuch mi twardnieje. Ups. A jakie badanie może wykazać czy szyjak się za bardzo nie skraca? Zwykłe ginekologiczne czy jakieś inne?

rany, prosze nie straszyc :eek: u mnie bylo wszystko ok, szyjka badana ze 2 tyg. temu przez polozna, ale w weekend, sobote chyba, zaobserwowalam taki sluz u siebie. Jednak nie galaretowaty, jak piszesz. Wiec zwalilam to na pobudzenie :zawstydzona/y: Tyle ze dlugo mnie trzymal, tak pare h i juz mialam czarne mysli, ale przeszlo mi i o sprawie zapomnialam. A teraz zaczelam sie martwic...
 
Do góry