reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Andziu, u mnie będzie to rozważane, bo mój gin się śmieje że jak tak dalej pójdzie, to znów za rok się spotkamy na sali porodowej :-D:-D oj cięzko bym to przeżyła ;-) i będziemy rozważać założenie wkładki.
ale pewnie wszyskiego się dowiem na wizycie. A zleci ten czas jak z bicza strzelił ;-)
 
reklama
A będziecie sie jakoś zabespieczać , bo mi gin zaproponował spirale i niewiem czy to dobre rozwiązanie?:dry:

Mnie też proponował spiralę, albo tabletki. tabletek się boję bo przecież zawsze z mlekiem trochę pójdzie dla małej więc tego chcę uniknąć, poza tym jak kiedyś hen dawno temu brałam przez rok, to nie czułam się zbyt dobrze. Co do spirali nie jestem przekonana. Ja muszę i tak po cesarce czekać 2 lata na kolejne dziecko. My po prostu będziemy używać prezerwatyw i uważać. Przez 5 lat nam się udawało więc czemu teraz ma się nie udać :)
 
hellol,

ja tak w wielkim skrocie: bylam u gina, wszystko ok. zrobil wymaz, usg i dowiedzialam sie, ze wkrotce dostane okres (najprawdopodbniej juz dzisiaj:szok:). Mnie rowniez spytal o rodzaj zabezpieczenia, sklaniam sie jak najbardziej ku spirali:tak:
 
reklama
Ehhh.... Bo u mnie to tak jest że długo nastawiam się psychicznie do realizacji :zawstydzona/y:
Macierzyństwo chodziło już za mną od 2005r..... a Klaudia urodziła się dopiero teraz.... Chciałabym urodzić jeszcze jedno przed trzydziestką a później zobaczymy :-);-):sorry2::-p....
 
Do góry