reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
Może ja się nie znam, ale wydaje mi się, że okres to sę raczej nie pojawi przed zakonczeniem połogu ( czyli mniej więcej 6 tygodni),e a przy karmieniu piersią, to już zwłaszcza. Poza tym, to chyba byłby taki normalny, okresowy ból, nie?
Ja też tak mam, że raz leci więcej, raz mniej, czasem wcale, często jest to taka jakby świeża krew. Ale jestem dopiero w połowie połogu, więc przed upływem 6 tygodni nie będę się tym martwić, zwłaszcza, że innych dodatkowych i niepokojących objawów nie mam.
 
Annya, to normalny połóg, luzik ;-) ja tam zaczęłam połóg, ale przez dzień to mam mało, a jak wstanę rano, to leci strumieniem... nie ma na to reguły chyba...
 
Mam takie pytanko. Wiem, ze w kazdym kraju inaczej pewnie to wyglada, ale po jakim czasie od porodu macie pierwsze badanie ginekologiczne albo nawet jakiekolwiek przez lekarza rodzinnego? Ja dopiero umowiona jestem na wrzesien i uwazam ze to troche dlugo ale powiedziano mi ze jak nic nie boli to nie ma paniki.:baffled:
 
U nas tez 6 tyg po ale u zwyklego GP to nie wiem jakie badania robia. My jestesmy prawie wszystkie w Dublinie pod opieka tej samej ginekolog.
 
reklama
Mam takie pytanko. Wiem, ze w kazdym kraju inaczej pewnie to wyglada, ale po jakim czasie od porodu macie pierwsze badanie ginekologiczne albo nawet jakiekolwiek przez lekarza rodzinnego? Ja dopiero umowiona jestem na wrzesien i uwazam ze to troche dlugo ale powiedziano mi ze jak nic nie boli to nie ma paniki.:baffled:


ja już byłam 2,5 tyg po porodzie - ściągal mi szwy , a nastepna wizyta jakoś w połowie lipca będzie . A będziecie sie jakoś zabespieczać , bo mi gin zaproponował spirale i niewiem czy to dobre rozwiązanie?:dry:
 
Do góry