reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
ja po dzisiejszej wizycie u pani doktor,wiec mam 9 dni jeszcze jesli nie urodze za tydzien mam przyjsc po skierowanie do szpitala.i tak o mialo sie urodzic wczesniej a mnie zatkali tymi lekami.zostalo mi czekanie.
 
A ja mam takie pytanko? Ile powinny się rozpuszczać szwy ?
Bo mnie wczoraj odpadł i martwię się czy to nie za wcześnie,w 7 dobie po porodzie?
 
Powiedzieli przy wypisie ze 3 tygodnie. Nie wiem czy to zależy od "nici" czy też nie. Ale miałam podobny problem - pierwszy wypadł mi po 8 dniach reszta do 2 tygodni
 
Dziewczyny nie wiecie co możemy brać na katar? Sól fizjologiczna mi nie pomaga i męczę się strasznie od piątku i nie wiem jak sie tego cholerstwa pozbyć. Najgorzej że boję się żeby małego nie zarazić. Chociaż najgorsze mam już za sobą i to jest już 2 faza kataru.
Tak czy inaczej podrzućcie jakiś skuteczny sposób bo umieram.:wściekła/y:
 
Dziewczyny nie wiecie co możemy brać na katar? Sól fizjologiczna mi nie pomaga i męczę się strasznie od piątku i nie wiem jak sie tego cholerstwa pozbyć. Najgorzej że boję się żeby małego nie zarazić. Chociaż najgorsze mam już za sobą i to jest już 2 faza kataru.
Tak czy inaczej podrzućcie jakiś skuteczny sposób bo umieram.:wściekła/y:
Moniczko rob sobie inhalacje: goraca woda, 4 lyzki rumianku, 4 lyzki soli kuchennej.

Mozesz tez uzyac kropli do noska EuphorbiumS i oilbas w kropelkach (daje kilka na ubranie cz na poduszke i super udraznia drogi oddechowe.)
 
DZiewczynki help.

Mam pytanko bo wczoraj rano ustapilo mi krwawienie i myslalam ze to juz koniec a dzisiaj znowu sie zaczelo. Krecilo mi sie tez troche w glowie- czy to normalne czy nie bardzo? Moze to juz @? Troche sie martwie.Dajcie znac czy ktoras cos takiego miala.
 
Kluseczko mam tak samo:tak: raz wcale nie leci, na 2gi dzien znow jest, duzo, malo, wcale i tak na przemian od kilkunastu dni. Ja tam sie tym nie przejmuję.... ciągle jadę na wkłakach i jest oki. :tak::tak::tak:
 
U mnie tez tak samo:tak: pytałam dzisiaj o to położną i powiedziała, że tak może byc i nie jest to powód do niepokoju:tak:
 
reklama
Do góry