reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Tez ciagle slyszalam te pytania :-/
Wkurzalo mnie to na maksa. Zawsze odpowiadalam, a co Wam sie tak spieszy, mnie tak dobrze ;-) :p

Dziewczyny przyjdzie ten dzien i to juz lada chwila :-)
Trzymam kciuki zeby zeby "ten" dzien byl juz niebawem :-)

Tez jestem ciekawa ile jest jeszcze czerwcowyc brzuchatek ;-)
 
reklama
Tez ciagle slyszalam te pytania :-/
Wkurzalo mnie to na maksa. Zawsze odpowiadalam, a co Wam sie tak spieszy, mnie tak dobrze ;-) :p

Dziewczyny przyjdzie ten dzien i to juz lada chwila :-)
Trzymam kciuki zeby zeby "ten" dzien byl juz niebawem :-)

Tez jestem ciekawa ile jest jeszcze czerwcowyc brzuchatek ;-)



Pewnie niewiele.... zostay te co beda sie bily o podium od konca :baffled::tak:cos czuje ze mam szanse stanac na tym podium :-D grrrrrrrr :wściekła/y:
 
Minutka nie panikuj. Wbrew pozorom całkiem sporo nas jeszcze zostało:tak: W tym dziewczyny, które mają terminy na 29-30 czerwca i szansę na załapanie się na lipiec;-) A ty rodzisz najpóźniej 24.06, więc na podium to się raczej nie załapiesz:no:
 
Tusienko stawic mam sie w szpitalu 24 a meczyc mnie moga do 30 czerwca bo wtedy wpadana 2 tygodnie po terminie, a niestey w moim szpitalu mecza do ostatnich chwil i oczywiscie o ile beda miesca na porodwce bo mzoe byc tak ze mnie odesla 24 bo miejsca nie bedzie.
 
Byłam w szpitalu bo od godziny 15 mam skurcze co 10 minut,trwają jakieś 30 sekund,ale odesłali mnie do domu. Niby na KTG zapisują się jakieś 30%,i do porodu jeszcze daleko no i w środku wszystko pozamykane,chociaż jak byłam we wtorek u swojego lekarza to mówił że szyjka już skrócona,rozwarcie na jeden palec i że główka wyczuwalna przy badaniu.?! Dziwne :dry:
Mam nadzieję że coś się rozkręci w nocy :-):-):-)
 
Ja miałam w nocy co 10 minut trwające minutę, rano biegałam co i rusz na posiedzenia... i co? samo przeszło. standard wrrrrr :-( co będzie to będzie
 
Dziewczynki, nie wstyd wam...w jedne portki sie na ciąże zaopatrzyłyście?;-);-);-)...i to dresy...ale mi to apetyczne mamuśki....ja mam więcej ciażowych niz normalnych chyba hehe...jak chcecie to wam pozyczę...tunik i koszul też ci u mnie dostatek więc nie czuje sie wcale a wcale zaniedbana i brzydka....wprost mi szkoda, ze niedługo juz ubranka pójdą do pudła w piwnicy

a ja mam termin na 28 minutka więc raczej mnie nie pobijesz :tak: i skurcza nie miałam ani jednego z czego sie bardzo cieszę bo byłam dzis z rodzinka na basenie i swietnie sie bawilismy....:-D:-D:-D...jutro ide do kina :-)

a jak ktos sie mnie pyta czy to już mówię, że napewno nie :-)...i że ja się na porodówke nie spieszę :tak::tak::tak::tak:
 
Dziewczynki, nie wstyd wam...w jedne portki sie na ciąże zaopatrzyłyście?;-);-);-)...i to dresy...ale mi to apetyczne mamuśki....ja mam więcej ciażowych niz normalnych chyba hehe...jak chcecie to wam pozyczę...tunik i koszul też ci u mnie dostatek więc nie czuje sie wcale a wcale zaniedbana i brzydka....wprost mi szkoda, ze niedługo juz ubranka pójdą do pudła w piwnicy

a ja mam termin na 28 minutka więc raczej mnie nie pobijesz :tak: i skurcza nie miałam ani jednego z czego sie bardzo cieszę bo byłam dzis z rodzinka na basenie i swietnie sie bawilismy....:-D:-D:-D...jutro ide do kina :-)

a jak ktos sie mnie pyta czy to już mówię, że napewno nie :-)...i że ja się na porodówke nie spieszę :tak::tak::tak::tak:



Ahhh... jak Ci dobrze :tak: pozazdroscic nastawienia humoru i sily :-) na basen, kino :tak::tak::tak: ja to jak zejde do sklepu to mam juz dosc hehehe
 
Ahhh... jak Ci dobrze :tak: pozazdroscic nastawienia humoru i sily :-) na basen, kino :tak::tak::tak: ja to jak zejde do sklepu to mam juz dosc hehehe

szczerze dzis mam zakwasy po basenie na ramionach i nogach no i wieczorem pewnie, ze czuje się zmeczona po całodziennym maratonie za moją zywą pociechą...może stąd ta kondycja i nastawienie bo ona taka pocieszna jest...a pewne rzeczy po prostu robic przy niej trzeba i tyle...nie staram sie jakoś soba przejmować, pewnie jakbym zaczeła myslec o tym co mi strzyka bym zwariowała a ja nie lubie sie nad sobą rozczulać - bo napewno te +11kg jest obciążeiem dla mojego organizmu i szybciej sie męczę - zawsze sobie mówie, ze może byc gorzej............ po porodzie może juz mi nie być tak rózowo więc chcę sie nacieszyc tymi wolnymi chwilami do konca....
 
Ostatnia edycja:
reklama
szczerze dzis mam zakwasy po basenie na ramionach i nogach no i wieczorem pewnie, ze czuje się zmeczona po całodziennym maratonie za moją zywą pociechą...może stąd ta kondycja i nastawienie bo ona taka pocieszna jest...rozumiem wasze ograniczenia, boleści musza dobijać, pewnie jakbym miała leżec w ciąży nie miałabym takiego dobrego nastroju....no i naprawdę współczuje.... po porodzie może juz mi nie być tak rózowo więc chcę sie nacieszyc tymi wolnymi chwilami do konca....



Ciesz sie i oby Cie to nastawienie pozytywne i forma trzymaly do samego konca !!!:tak::tak::tak: Bo popasc w ten trans myslenia o porodzie i marudznia i wymuszania i czekania to masakra ja nie myslalam ze mnie to spotka bo dobrze mi bylo w ciazy ale od 3 dni nie jest i nikomu nie zycze!!!!


Wiec ciesz sie kochana ile mozesz :tak::tak::tak::tak: a ja sonie jeszcze pomarudze pocieszam sie ze gora do 30 czerwca ::-p do tego czasu juz na pewno nie bede 2w1 !!!!!!!!!! :tak::-):happy2:
 
Do góry