reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

no widzisz ty do 30go a niektóre z nas na czerwcu nie zakończa byc może hehhe...ja aż do 12go lipca :-)...to tylko 3 tg...ale ten czas leci jeju:szok:
 
reklama
Ja jestem po wizycie kontrolnej u położnej. I tym razem wszystko jest dokładnie tak, jak być powinno:tak: Mocz czyściutki, ciśnienie w normie (120/85), no i dzidzia zadomowiona w mojej macicy, do tego stopnia, że jej się wyłazić nie chce. W środę mam konsultacje z lekarzem i wtedy pewnie dostanę termin, kiedy mam się stawić w szpitalu. Jednak dzisiejsze wyniki napełniły mnie optymizmem i tchnęły we mnie nadzieję, że do środy to ja już będę po wszystkim. No a teraz nie pozostaje mi nic innego, jak czekać, czy się sprawdzi.;-)
 
ja tez juz po wizycie,szyjka skrocona na pol centymetra,glowka nisko malenstwo ulozone do porodu jak to dr powiedziala ze mam juz brzuszek porodowy i nie dlugo pewnie skurcze sie pojawia.jestem ciekawa czy sie sprawdzi bo jak ta moja mala sie wczesniej pchala ze mowili ze sie wczesniej urodzi tak teraz o jak jej dobrze,choc nie powiem bo skurczyki male jakies sa.nawet mi jeszcze zwolnienie dr wypisala zebym macierzynskiego nie tracila.
 
Dziewczyny ciesze sie ze u was dobre wiesci. Ja jade zaraz na KTG ciekawe co to bedzie, mam nadzieje ze tetno bedzie wporzadku !!! I ze w nocy mnie cos ruszy bo bol mam jak cholera w kroczu i w krzyzu, podbrzusze jakby mi mial ktos wyrwac tak ciagnie do dolu, do tego uplawy strasze zielona galareta, i nawal zoltej siary.
 
Moje drogie jestem po KTG, zapis trwał dziś wyjątkowo krótko oczywiście bardzo mnie to zastanowiło no i jak się okazalo skurcze które mam jak to lekarz nazwal "to juz skurcze porodowe" co 9 minut o sile 100 a nawet wiecej trzymaja juz dosc dlugo co zreszta czuje najbardziej moj krzyz na tym cierpi !!! Lekarz powiedzial ze biegusiem na porodowke ze jeszcze tylko sprawdzi jakie jest rozwarcie (swiecie przekonany ze jest bo powiedzialm ze skurcze takie mam juz 3 dzien) jak mnie zbadal to sie bardzooo zdziwil okazalo sie ze nadal nie mam rozwarcia :-( moze byc tak ze czeka mnie jednak cc :-( powiedzial ze wierzyc mu sie nie chce ze przy takich ladnych skurczach nie mam jeszcze rozwarcia!!! Poki co kazal sie nie zalamywac powiedzial ze wszystko moze sie zmienic nawet w ciagu godziny ale ja juz powoli trace nadzieje. Zapytalam jeszcze o szyjke no to troszke sie skrócila ostatnio byla skorcona o 50% teraz o jakies 60% wiec bez szalu ale zawsze cos !!! W srode na oddzial, no chyba ze cos sie ruszy. Po jego badaniu mam taki silny bol krocza ze nie moge stac na nogach jak usiadlam tak siedze bo gdy tylko proboje podniesc tylek od krzesla to az mi lzy do oczu naplywaja nie wiem czy mi cos poruszyl czy co????? No i jeszcze jedna przykra wiadomosc to taka ze chyba jednka nie skorzystam zzo mimo ze daja je u mnie za darmo, poniewaz w miejscu wklucia mam tatuaz i malo ktory anastezjolog podejmuje sie wklucia w takie miejsce bo podobno nie widac i ciezko sie wbic :-( Ehhh... mam powoli dosc :-(
 
Minutka oby Cię wreszcie ruszyło po tym badaniu dziewczyno:tak: Mam nadzieję, że do jutra już będziesz po. A pytałaś o jakieś alternatywy dla zzo? Może będziesz mogła skorzystać z jakiegoś innego znieczulacza? A jak nie, to na pewno i tak będziesz na tyle dzielna, że zniesiesz ten ból dla swojego Maleństwa:tak:
 
Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie szpitala we Wrześni: słyszałam że najlepiej jest rodzić właśnie tam, ja mieszkam w Gnieźnie i nie bardzo wiem na czym wygląda załatwienie sobie tam porodu..może ktoś się orientuje jak to wygląda?Pomóżcie....
 
reklama
Minutka oby Cię wreszcie ruszyło po tym badaniu dziewczyno:tak: Mam nadzieję, że do jutra już będziesz po. A pytałaś o jakieś alternatywy dla zzo? Może będziesz mogła skorzystać z jakiegoś innego znieczulacza? A jak nie, to na pewno i tak będziesz na tyle dzielna, że zniesiesz ten ból dla swojego Maleństwa:tak:


Kochana ja juz trace nadziej na porod SN :-(
Juz mam dosc ciaglych nadziei ze cos sie rusza, mowil mi glupek ze skurcze do porodu i odsyla do domu !!! Co to za polityka???
No powiedzial ze poratuja jakim innym znieczuleniem podejrzewam ze mial na mysli dolargan bo to stasuja najczesciej w tym szpitalu, ale za duzo to nie pomaga podobno. No i czekaja mnie niestey bole krzyzowe co skurcz to rwanie w krzyzu i powiedzial ze to juz sie raczej nie zmieni i ze wspolczuje znoscic bole krzyzowe :dry:
 
Do góry