reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

dziewczyny...jako ze jestescie prawdziwa skarbnica wiedzy musze Was podpytac...
otoz od 2 dni mam ataki dziwnych dreszczy, tzn nagle zaczyna mi sie robic zimno i trzese sie jak galareta, az mi cala szczeka lata. Przewaznie mam jakies 37.5 stopni temperatury raz nawet doszla do 38.3
Nie wiem co sie dzieje przychodzi tak znienacka i czuje sie wowczas mega chora, mija po jakis 15-30 minutach.
kurcze martwie sie co to takiego...
czy to moze nastepstwo cesarki, znieczulenia, moze nawalu pokarmu ...kurcze nie wiem co jest ustawilam wizyte u lekarza na jutro ale szczerze powiem ze tutejsza sluzba zdrowia jest lipna i boje sie ze nic nie zaradzi...
moze ktorejs z was sie cos takiego przydarzylo?

jeśli masz obolałe piersi to i zaróżowione sutki to prawdopodobnie zapalenie piersi, i trzeba do lekiarza po antybiotyk. ja juz je leczę dwa tygodnie:confused:
 
reklama
ja gorączki nie miałam, ale jakiś tydzień po porodzie urósł mi pod pachą taki guz. Ręka i pacha bolały jak cholera- przestraszyłam sie i zadzwoniłam do przychodni umówić sie na wizytę, ale tego samego dnia przyszła położna i powiedziała że to od nadmiaru pokarmu mi sie zrobiło i żebym częsciej karmiła z tej piersi po stronie guzka. Więc jak wam się coś takiego przytrafi to bez paniki ( ja panikowałam :tak:)
 
dziewczynki dzieki za rady...
wychodzi na to ze dostalam antybiotyk!
bylam dzis u lekarza i powiedzialm mu co sie ze mna dzieje, nie zdarzylam wspomniec ze we wtorek mialam tez bol plecow na dole on sam zapytal o to i stwierdzil ze mam zapalenie pecherza moczowego i powiedzial ze to zdarza sie po porodzie czy to naturalnym czy cc. wiem caly nastepny tydzien na antybiotyku! poki co dzis nie dostalam dreszczy, oby tak dalej :)
 
Dziewczyny o 4.30 obudzil mnie skurcz, poszlam do toalety i odeszly mi wody. Mam skurcze obecnie co 8-10 min, sama nie wiem, ciezko liczyc, bo sie szykuje do szpitala. Nie sa wcale mega bolesna, tak jakby silne miesiaczkowe i lekko promieniuja do krzyza. Ale spoko, i taka pozytywna adrenalina.
 
No i po wizycie - ciśnienie 130/87, więc ok; mocz w porządku; tętno dzidzi również i zdrowe łożysko:tak: Kolejna kontrola w poniedziałek i mam nadzieję, że również wszystko będzie w jak najlepszym porządeczku i uda mi się rodzić w wodzie:happy2:
 
reklama
Do góry