reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
Kabaretko, trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko i mało bolało:-):tak:

Ja w środę byłam na ktg i wyszedł 1 skurcz na 30 min i tyle:wściekła/y:, chodzę dalej z wielkim brzuszyskiem i mam dość -dzis mija termin:wściekła/y:
 
Ja od wczoraj czuje sie poprostu zmeczona ta ciaza tym noszeniem dresow i tym ze jak juz mysle ze to juz ze cos sie dzieje to za chwile przechodzi bokiem i konca nie widac a nie chce wywolywania!!! W poniedzialek mam kolejne KTG .
 
Ja od wczoraj czuje sie poprostu zmeczona ta ciaza tym noszeniem dresow i tym ze jak juz mysle ze to juz ze cos sie dzieje to za chwile przechodzi bokiem i konca nie widac a nie chce wywolywania!!! W poniedzialek mam kolejne KTG .
ja nie dosć że mam doła, to jeszcze te ciągłe pytania wszystkich dookoła:już?a ty jeszcze chodzisz?-dzisiaj juz nie wytrzymałam i jedna babę zjechałam na maksa:wściekła/y::wściekła/y:-no i też chodzę juz w jednych spodniach:baffled:
 
ja nie dosć że mam doła, to jeszcze te ciągłe pytania wszystkich dookoła:już?a ty jeszcze chodzisz?-dzisiaj juz nie wytrzymałam i jedna babę zjechałam na maksa:wściekła/y::wściekła/y:-no i też chodzę juz w jednych spodniach:baffled:
Dzięki wam wiem że nie jestem sama:baffled:
Czuję się dokładnie tak samo ( jedne spodnie i ciągle te same pytania:-()
Chociaż termin mam dopiero na poniedziałek i weekend chciałabym przeżyć jeszcze w dwupaku, co nie zmienia faktu że te pytania irytują, do tego mieszkam w małej miejscowości i każdy kto zobaczy karetkę w miasteczku, bądź męża samego w samochodzie jest przekonany, że ja już rodzę i nie powstrzymuje się żeby mi o tym powiedzieć:baffled:
 
Dziewczyny nie martwcie się, jeszcze parę nas zostało (w sumie ciekawe ile, nie?)
a ja marzę o tym, żeby założyć moje jeansy:-D a nie cały czas tylko te dresy:baffled:
Ale już niedługo, głowa do góry!!!
 
Moje drogie ja tez odbieram dziennie wiecej telefonow i smsow niz w jakiejs centrali i tych pytan juz zniesc nie moge- to jeszcze bardziej mnie draznij !!!! I rady innych to wypij mocna kawe, napij sie koniaku, umyj okno i podloge i na porodowke, albo teksty :ty to juz bys mogla urodzic" jakby to od nas zalezne bylo!!!!! A co do jendych spodni to ja wczoraj moje jedyne poplamilam od tluszczu :-( i nie mam w czym wyjsc bo sa mokre a na tylku mam takie rozpiete bo mimo ze ciazowki to juz sie nie dopinam :-(
 
reklama
Eh... a ja dalej w dwupaku :-).Też mam już serdecznie dość,jedne spodnie na okrągło :dry:,i pytania kiedy urodzę !!! Ludzie chyba nie widzą jak bardzo nas tym denerwują :wściekła/y:.
 
Do góry