reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Ja mam nadzieje ze dowiem sie kiedy jutro, jednak moj lekarz nie odbiera telefonu, i juz nie wiem, denerwuje sie, chcialabym tez cos wiedziec. Eh.

Poprawiam - dzwonilam do lekarza mojego i powiedzial mi, ze mam do niego jutro zadzwonic, i ze w sobote/niedziele mam jechac do szpitala, ze zaloza mi tam karte bo to juz termin i ze bedzie ok, mam nadzieje jednak, tak jak on powiedzial, ze urodze do tego czasu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milkada nie martw ty sie, ja mam sie stawic ale chyba na sprawdzenie, a nie na wywolanie, u mnie przeciez za wczesnie jeszcze skoro ja mam termin na niedziele dopiero. Wywolanie to pewnie bede miala pod koniec czerwca, wiec obiecuje kochana czekam na ciebie. :-);-)

No chyba ze nasi synkowie zrobia nam wczesniej niespodzianke i sami zdecyduja pokazac sie swiatu, a ja mam taka tez nadzieje. :-) Bo nie chce do szpitala bez porodu sie stawiac :-)
 
Szczerze powiem że też bym wolała stawić się do szpitala już z jakąś akcją porodową niż tak na sucho żeby wywoływali,no ale do środy to jeszcze mnóstwo czasu zostało więc może coś się ruszy.Tym bardziej że dziś w nocy obudziły mnie skurcze :-),ale przeszły ,zła byłam jak osa :wściekła/y:.

minutka to nasze dzieciaczki urodzą się w tym samym dniu :-):-):-).Jeżeli dotrwamy :-).
 
Cześć,

U nas pogoda znów do ....... tyle tylko że nie pada, ale mi zmiana. :-(
Znów mamy problemy brzuszkowe, małej chyba szkodzi mleko krowie, musze odstawić zupki mleczne:no:

A tak dziś właśnie się zastanawiałam - kiedy u maluchów zmienia sie kolor oczu na właściwy?
 
reklama
Szczerze powiem że też bym wolała stawić się do szpitala już z jakąś akcją porodową niż tak na sucho żeby wywoływali,no ale do środy to jeszcze mnóstwo czasu zostało więc może coś się ruszy.Tym bardziej że dziś w nocy obudziły mnie skurcze :-),ale przeszły ,zła byłam jak osa :wściekła/y:.

minutka to nasze dzieciaczki urodzą się w tym samym dniu :-):-):-).Jeżeli dotrwamy :-).


No jezelie samo sie ruszy to mzoe i tak byc :-) chociaz ja licze na to ze sie ruszy samo !!! A nawet jak mnie wezma na porodwke to boje sie ze oxo mnie nie ruszy skoro juz raz byla proba i nic. :baffled:
 
Do góry