reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Cholewcia....chora jestem., dostałam gorączki, mam problemy z mówieniem, katar, źle mi się oddycha....nie wiem co mam robić. jak będę chora to mnie do szpitala nie wezmą. Póki co leczę się na własną rękę domowymi sposobami bez leków....nie wiem co mam robić....chyba jutro odwiedzę lekarza. nie wiem czy na tym etapie ciąży gdyby mi przepisał jakiś lek czy to zaszkodziło by małej?? kurde tak bardzo nie lubię żadnych lekarstw.... :/
 
reklama
Cholewcia....chora jestem., dostałam gorączki, mam problemy z mówieniem, katar, źle mi się oddycha....nie wiem co mam robić. jak będę chora to mnie do szpitala nie wezmą. Póki co leczę się na własną rękę domowymi sposobami bez leków....nie wiem co mam robić....chyba jutro odwiedzę lekarza. nie wiem czy na tym etapie ciąży gdyby mi przepisał jakiś lek czy to zaszkodziło by małej?? kurde tak bardzo nie lubię żadnych lekarstw.... :/


Ja tez nie lubie lekarstw ale ostatnio jak bylam chora to dostalam antybiotyk bo lekarz powiedzial ze dzidzia juz jest duza i wszystko jest wyksztalcone ze tylko rosnie wiec nie zaszkodza leki a Tobie na pewno pomoze bo ciezko bylo by rodzic i zajmowac sie dzidzia w tym stanie. Idz kochana do lekarza. !!! :tak::tak::tak::tak:
 
Regina, lekarzowi musisz powiedzieć o swym stanie, na spokojnie można brać zinnat i amoksycylinę... one są bezpieczne i na pewno dziecku nie zaszkodzą. Ja każdy lek konsultowałam z ginem i znałam jego opinię... i mówił że takie można brać... beż konsekwencji, bo są bezpieczne dla matki i dla płodu :tak: Regina, nie męcz się, musisz być silna dla niuni :tak:
 
regina biegusiem do lekarza :tak::tak:

mój K, jest cały zsypany jakimiś czerwonymi krostami :wściekła/y::wściekła/y:, a jutro cesarka.
lekarz powiedział że alergia, ale leki wogóle nie pomagają :-:)-(
 
Od wczoraj boli mnie brzuch na dole, i kręgosłup w części krzyżowej, ale nie jest to ból nasilający się tylko cały czas taki sam, słaby. Co prawda raz rodziłam ale tak nie miałam:baffled:
Lekarza mam we wtorek, myślicie, że powinnam udać się do niego wcześniej?
 
Dziewczyny mam pytanie czy wylatuja z was skrzepy krwi takie malutkie watrobki boje sie ze łozysko nie wyszlo cale i znowu beda mnie czyscic ;(
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy wylatuja z was skrzepy krwi takie malutkie watrobki boje sie ze łozysko nie wyszlo cale i znowu beda mnie czyscic ;(

Ja miałam i to całkiem spore, przez tydzień, ale było wszystko w porządku. Ponoć jak są większe od cytryny to może być problem, ale raz miałam większe i mimo to wszystko mi już przeszło bez dodatkowych zabiegów.
 
Do góry