reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Ja też byłam dzisiaj u lekarza, wyniki w porządku, w posiewach nic nie wyhodowano, szyjka zamknięta, rozwarcia brak, w ciągu najbliższych dwóch trzech dni nic nie powinno się dziać, ale w przyszłym tygodniu kto wie :szok::tak:.
Mój ginekolog robi usg bardzo rzadko, ja też nie jestem zwolenniczką częstych podglądań, ale przyznam, że po tych rewelacjach, które napisałyście a propos dużych dzieciaczków to teraz żałuję, że go nie podejrzeliśmy. Z ostatniego usg, które miałam robione na przełomie marca/kwietnia wynikało, że powinien się urodzić z wagą ok.3800. I teraz się zastanawiam a co jeśli będzie większy :sorry:.
 
reklama
Ja też byłam dzisiaj u lekarza, wyniki w porządku, w posiewach nic nie wyhodowano, szyjka zamknięta, rozwarcia brak, w ciągu najbliższych dwóch trzech dni nic nie powinno się dziać, ale w przyszłym tygodniu kto wie :szok::tak:.
Mój ginekolog robi usg bardzo rzadko, ja też nie jestem zwolenniczką częstych podglądań, ale przyznam, że po tych rewelacjach, które napisałyście a propos dużych dzieciaczków to teraz żałuję, że go nie podejrzeliśmy. Z ostatniego usg, które miałam robione na przełomie marca/kwietnia wynikało, że powinien się urodzić z wagą ok.3800. I teraz się zastanawiam a co jeśli będzie większy :sorry:.

aril pewnie przed porodem w szpitalu zrobią jeszcze USG i wtedy jak coś to będą działać :-) także nie martw się na zapas
 
Ja tez po wizycie,dzidzia juz gotowa na wyjscie stad te skurcze w pachwinach,wymaz z pochwy ktory robilam tydzien temu wyszedl okay,tak ze teraz tylko czekac,a jak dlugo to niewiadomo,za tydz. ostatnia wizyta mam nadzieje ze juz mnie nie bedzie do:tak:tyczyla
 
dziewczyny tyle piszecie o tym,że dzidzie mogą urodzić się duże że ja też teraz się przestraszylam, bo miałam robione ostatnio USG w 34 tyg i dzidzia moja ważyła 2300gr a 2 tygodnie wcześniej 1750gr. Więc szybko przybrała na wadze i może do porodu dużo "utyć" jeszcze
 
Dorotka, nie martw się, mnie gino powiedział w 35 tc że mała ma 2140g, a 3 tyg wcześniej miała 1905g... to są pomiary hipotetyczne zobaczymy ile będzie jak się niunia wykluje...
 
dziewczyny tyle piszecie o tym,że dzidzie mogą urodzić się duże że ja też teraz się przestraszylam, bo miałam robione ostatnio USG w 34 tyg i dzidzia moja ważyła 2300gr a 2 tygodnie wcześniej 1750gr. Więc szybko przybrała na wadze i może do porodu dużo "utyć" jeszcze

Moje usg w 32 tygodniu wskazywało wagę 1760g, a dokładnie 2 tygodnie potem 2360g i ta waga mieści się w 50 centylu. Także nie martw się - to jak najbardziej normalny przyrost :happy:
 
A najgorsze jest to,że już do porodu nie będę miała robionego USG bo pytałam się mojego gina a on,że już więcej nie potrzeba robić. Czyli ostatnie usg w 34 tyg.
Czy u Was dziewczyny tez tak jest w przychodni?
 
Ja mam krótkie co wizytkę, aby sprawdzić tętno dziecka i ew, ułożenie, szczegółowe miałam w 23 tc, 32 tc, 35 o ułożenie i teraz będę mieć 4 czerwca przed samym porodem czu zmieniło się ułożenie i hipotetyczna waga dzidziusia... czyli 4 takie dokładne...
 
reklama
ja mialam ostatnie usg w 36 tyg. mały miał wtedy ok 2800 g. , nie znam norm i aż się zaczynam bac ile bedzie teraz. Jeśli dotrwam do 1 czerwca to wtedy bede miec usg.
Jak juz wielokrotnie pisałam moj Michaś mial wymiary 4300 g i 58 cm. Ja mam tylko 158 cm i wazylam wtedy około 66 kg. Dalam rade go urodzić , ale jednak chcialabym troche mniejszego dzieciaczka teraz. O cesarce nikt wtedy nawet nie pisnął słówkiem , teraz także nie, chociaż jak kiedyś miałam klientke ze stanów , położną, to mówiła zdziwiona ze powinna byc brana pod uwage cesarka ze wzgledu na wymiary pierwszego dziecka wlasnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry