reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Moje zakupy to:
-10 pieluch tetrowych
- 3 szt body
- 3 szt pajacyków
- 3 szt bluzeczek
- czapeczki 3 szt
- 1 szt kombinezonu


Potem stwierdziłam, że nie kupuje się nic przed przeciez... i zaprzestałam zakupy.
 
reklama
Moje zakupy to:
-10 pieluch tetrowych
- 3 szt body
- 3 szt pajacyków
- 3 szt bluzeczek
- czapeczki 3 szt
- 1 szt kombinezonu


Potem stwierdziłam, że nie kupuje się nic przed przeciez... i zaprzestałam zakupy.

e, tam ja od pierwszej wizyty u lekarza zaczęłam zakupy a teraz będąc na tym etapie mam wszystko - oczywiście pewnie wiele rzeczy wyjdzie jak mały będzie z nami ;D
 
Vileyka ja nie brałam w Ikei całego kompletu mebelków z jednej seri. Komodę kupiliśmy Malm, szafę z serii Stuva ale fronty w całości brzozowe bez białych szuflad i to na nie czekaliśmy 2 miesiące i fotelik. Mebelki z 3 różnych serii ale pasują kolorystycznie do siebie jak ulał.
malm-komoda--szuflady__22499_PE107374_S4.jpgstuva-kombinacja-regaowa-z-drzw-szuf__0112706_PE264601_S4.jpgZobacz załącznik 402748
 
Ja nie kupuje- dom umeblowany od 7 lat.
Pokoj jeden wolny zawsze był wiec...

Ja jednak jestem przezorna i nie kupuje.. po co potem mam sobie w brode pluc? ;)
 
Ja nie kupuje- dom umeblowany od 7 lat.
Pokoj jeden wolny zawsze był wiec...

Ja jednak jestem przezorna i nie kupuje.. po co potem mam sobie w brode pluc? ;)

To co jak wrócicie ze szpitala to bobasek będzie leżał golutki? Czy z maluszkiem bedziesz biegać po sklepach? Ja wolę to juz teraz załatwić, wszystko przygotować a potem tylko sie cieszyć;)
 
Ja również nie wyobrażam sobie zostawić wszystkiego na np. 2 tygodnie przed rozwiązaniem. Tfu tfu odpukać ale różnie bywa wcześniejszy poród, problemy zdrowotne albo najzwyczajniem mega zmęczenie gdzie w 8 msc już będę ledwo chodziła nie mówiąc o szale przedświątecznych zakupów wktórym nie zamierzam w tym roku brać udziału.
 
No wlasnie, Karolcia- ten szal zakupowy w grudniu tez wole ominac. ja juz prawie wszystko mam. Jeszcze zamierzam zaliczys Ikee (lozeczko, wanienka, spiworek) i na koniec apteke
 
Ja też lubię mieć wszystko wcześniej przygotowane, ustalone etc...nie lubie niespodzianek i nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatni moment a potem biegać i się martwic, że to , że tamto mam nie załatwione i prosić innych o pomoc. Lubię mieć wszystko zapięte na ostatni guzik;)
 
A jeszcze nie dość, że grudzień to ostatni dzwonek dla nas na robienie zakupów to jeszcze Mikołajki i święta i ludzie głupieją.
Ja też wolę teraz wszystko przygotować i daje sobie na to czas do końca listopada. Potem leże i się nie ruszam. Leżę i pachnę.
 
reklama
Ja tez wole sobie wszystko przygotowac :-) I mam juz prawie wszystko. Zostalo mi tylko do zakupu:
-lozeczko
-wozek
-kombinezon, czapka, szalik
-dla mnie koszule do karmienia do szpitala, szlafrok, pantofle
I byc moze jakies drobnostki (ale to popatrze na liste) :-)
 
Do góry