reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Ja dziś zaliczyłam zakupy w aptece (gziki, sól fizjologiczna, frida, podpaski poporodowe itp). Zgodnie z listą zakupów zotało już malutko. Ja podobnie jak większość nie lubię zostawiać na ostatni moment. W listopadzie zamierzam dokupić co zostało z potrzebnych rzeczy (raczej to drobnostki kosmetyczne), wyprać wszystkie rzeczy małej, poprasować a pod koniec miesiąca złożyć łóżeczko i przygotować torby. W grudniu już zapowiedziałam rodzinie, że nic nie robię :-) Odpoczywam i już.
 
no ja w PiM na pewno tego kupować nie będę :-D na allegro pomiędzy tymi modelami jest tylko 100 różnicy .. Zobaczę jeszcze w hurtowni w komornikach jaką tam mają cenę ....
 
reklama
Do góry