reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Jeśli chodzi o pieluszki pampers to które są lepsze Premium Care czy New Baby? Ja co prawda kupiłam paczkę Premium Care bo były w promocji ale sama nie wiem czym tak naprawdę się różnią.
na początek lepsze sa pieluszki te new baby bo maja taka siateczkę i będą elegancko chłonąć ta pierwsza kupkę. bo ta kupka pierwsza to taka wodnista silnie. a później jak mleko zrobi sie bardziej wydajne :) i żołądek dziecka trochę sie już przyzwyczaj do trawienia to kupy będą troszkę rzadziej występować i będą bardziej papkowate wtedy te Premium Care.
 
reklama
dziewczyny dobrze posłuchać Waszych rad.
Z tego co piszecie i co wcześniej dowiedziałam to też zamierzam na początek do szpitala mieć pampersy. Potem huggies z miejscem na pępuszek. Później to zależy od małej. Będziemy wypróbowywać inne :-)
 
zaczęłam przeglądać stronę ikea, żałuje że nie mam na miejscu tego sklepu.. bo tyle świetnych produktów mają. Więc trzeba będzie się zmobilizować i pojechać do najbliższego ;)
 
Maryś- a wg mnie odwrotnie. To te białe premium care mają tę siateczkę. Ja byłam nimi zachwycona ale one są jednak droższe niż te new baby jak sie policzy cenę za sztukę
 
Bakalia to fakt w ikei są super rzeczy. Ja na szczęście jestem z Warszawy więc mam niedaleko 2 Ikee. Ostatnio miałam taką fazę że bywaliśmy tam co tydzień. Do pokoiju dziecięcego kupiłam komodę i szafę na której fronty czekaliśmy ponad 2 miesiące bo chcieliśmy uniwersalne brzozowe a nie np. niebieskie, zielone czy różowe. Tydzień temu dokupiłam lampkę na ścianę różowego kwiatuszka i żyrandol do pokoju Julci taki księżniczkowaty z kryształkami (sama bym taki chciała mieć jako dziecko hihihi) Acha i kupiliśmy tam jeszcze materacyk do łóżeczka. Fajne są kocyki i ręczniczki chociaż tego akurat już nie muszę kupować. No i bezapelacyjnie pluszaki są boskie ale stwierdziliśmy że na początku chcemy mieć jak mniej pluszaków w któych wiadomo zbiera się kurzysko. Chorujęjeszcze na baldachimek ale ten z Ikei mi nie pasuje bo jest mocowany do sufitu co u nas odpada muszę poszukać takiego mocowanego do łóżeczka.
 
Dziekujemy za reklamę.


Ja srednio bylam zadowolona z tym pampersów z dziurka. W sumie teraz ich nie kupie. Jedyny minus pampersow wedlug mnie to taki, ze czuć mocz w nich mocno. W huggisach nie odczuwałam. Dla mnie najlepsze byly premium care:tak:
 
byłam w Rossmanie kupiłam małemu kosmetyki z Nivea Baby, wysłałam pieniądze za butelki z LOVI (150ml i 250ml) także zostało kupno łóżeczka ;)

w netto promocja :
chusteczki pampers 2opakowania , 8.99zł (64sztuki w jednym)
w tesco promocja:
chusteczki pampers 4opakowania, 16.99zł (64szt w jednym)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maryś- a wg mnie odwrotnie. To te białe premium care mają tę siateczkę. Ja byłam nimi zachwycona ale one są jednak droższe niż te new baby jak sie policzy cenę za sztukę
a możliwe ze poplątałam.
ja na pewno w szpitalu miałam te baby new. ale wtedy jeszcze nie było tych premium care.
dopiero później miałam próbkę tych pieluch.
 
Do góry