reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Ja też od grudnia niezamierzam nic robić tylko mega odpoczywać. U mnie w rodzinie grudzień i styczeń to miesiące mega hardkorowe. Ja z moją 8 letnią siostrą mamy urodzinki na początku grudnia, moja 15 letnia siostra i moja babcia są z 12 stycznia a moja mama z 27 stycznia i dodam że właśnie Julcia ma wyznaczoną datę rozpakowania na 27.01 :-)
 
reklama
a co do zakupów też wolę wcześniej z 2 głownych powodów: nie lubie odkładać na ostatnią chwilę, jak się kupuje wcześniej można porównać ceny i kupić znacznie taniej
 
Karolcia ladne mebelki :) ja tez kupilam taka komode w ikei tylko ze waska wysoka i biala ale ten sam model :) fajne ma glebokie szuflady :)

To fakt szuflady są super głebokie pakowane. Pozatym jak za taką cenę to naprawdę fajny mebelek. Moja młodsza siostra ma właśnie tą białą już drugi rok i naprawdę nic się z nią nie dzieje.
 
Mi zostało tylko kupić wózek i kombinezon;-) i na to z względu na fundusze poczekamy do grudnia;-)
Cholercia nie widziałam w netto tych chusteczek. Muszę jutro znowu zobaczyć.
U mnie też grudzień, styczeń to gorące miesiące : urodziny mamy, mojego D. potem święta, moje urodzinki a do tego oprócz naszych świąt czekają mnie mini święta prawosławne.

 
A mi zostało kupić łohohoooo ile. Nawet nie liczę. Czasem na listę spoglądam :)

Ja chciałabym urodzić wg planu, bo byłoby to na dzień babci :) A Weronika dostała imię po mojej śp mamuśce, więc byłoby mi miło. I teściowej też :)
 
reklama
zaczynam się rozglądać za rzeczami:) przeczytałam sobie moją listę dzisiaj, poszłam do komisu dziecięcego i kupiłam tylko jedno ubranko, którego nie było na liście:p no, ale nic z potrzebnych mi rzeczy tam nie było akurat. kombinezony malutkie były tylko dla dziewczynek a jeden taki ładny, brązowy misiak był na 6ms.
 
Do góry