reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Siedziałam ostatnio na wielu forach dotyczących najlepszych pieluszek. 90% mamuś zdecydowanie chwaliło pieluszki pampers ale wiadomo cena zaporowa i właśnie pieluszki Dada z biedrony. Kupiłam jedną paczkę pampersów nr 2 jedną hugiesów z wycięciem na pępuszek nr 1 i właśnie te Dada. Wszystkie 3 rodzaje kupiłam małe paczki tak jak wiele doradzało. Zamierzam użyć najpierw hugiesów i pampers a na końcu Dada. Jeśli Dada będą w porządku odrazu będę tylko tych używać :-)
 
reklama
Ja też słyszałam, że dada dla maluszków jest średnia, ale już dla większych się sprawdza:). Chyba same musimy wypróbować. Ja mam też troszkę Huggies z wycięciem na pępuszek, troszkę pampersów i dada.Znalazłam fajną stronkę o pieluszkach, ale nie wiem czy mogę linka wkleić. Jak coś to piszcie:)
 
Co do pieluch Dada, to moja znajoma jest bardzo zadowolona używała na początku Pampers, ale z racji tego że drogo wychodziło to zamieniła na Dada i pomimo że ich trzy latek już korzysta z toalety, to zakłada mu na noc czasem, chociaż stwierdziła wczoraj że nie kiedy mokre jest prześcieradło - tylko przyczynę próbuje ustalić bo pieluszka dobrze się trzyma na małym być może po prostu już za małe są.. bo one do 18kilo a mały ma powyżej..

wiadomo każdemu maluchowi inna rzecz odpowiada, także najlepszą opinią będzie nasze dziecko ;D
 
ja kupię pampersy:) i przez jakiś czas jeśli małej nic nie będzie to będę je kupować:) później wypróbuję te dada:) ponoć rossmann też ma całkiem niezłe, ale właśnie te dada i rossmanna chwalone są u starszych dzieciaczków;)
 
Karolcia zawsze można wyskoczyć do sklepu, ale wiadomo jak się ma zapas to spokój przynajmniej. Ja mam pampersiki bez tych wycięć, tyle to będę uważać żeby nie zakryć :)
 
Bakaalia no właśnie jak się ma zapas to spokojnie można spać :-) Jeśli chodzi o pieluszki pampers to które są lepsze Premium Care czy New Baby? Ja co prawda kupiłam paczkę Premium Care bo były w promocji ale sama nie wiem czym tak naprawdę się różnią.
 
reklama
Do góry