reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

Ja wymiękam chyba wpadne normalnie w kompleksy i wykasuje konto bo ja nie mogę z takimi zdolniachami na jednym forum przebywać!!!!!!!!!:-):-):-)

Daisy nie przejmuj się ja też nic nie umiem, jeżeli nie da się tego zrobić na komputerze to ja tego nie potrafię zrobić;-);-) prócz zdolniachów na tym forum sa również totalne antytalencia takie jak ja:tak::tak::tak:
 
reklama
1.A tu Obiecane Anioły ,lecz nie wszystkie, bo już rozdałam czesć zanim zdjećie zrobiłam.
Ale te teściów zrobie fote jak ich nie bedzie;-):-)!!!
2.KLOCKI PRÓBNE MOJEJ POŁOWY I KARMNIK JESZCZE NIE SKOŃCZONY.
3.Ostatnie to buty na rzece WIDAWIE w Namysłowie.
Kolesiana weszła sobie na lód który zaraz zaczał pękać i wyskoczyła z butów!
A to wszystko w WIGIILIE!!
A więc w ten dzień CUDA się zdażaja!!Buty wiosna popłyną do morza.
Dziewczyny z pomorskiego paczcie morze znajdziecie!!:-D;-)
A swoją drogą pewnie jej wesoło było jak wracała do domu w skarpetkach!!
Bo ze strachu raczej zimno :no::no::no::-D.
Niemogłam nie zrobić fotki!!:-D:-):-):-)
 

Załączniki

  • KLOCKI 039.jpg
    KLOCKI 039.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 49
  • KLOCKI 040.jpg
    KLOCKI 040.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 48
  • KLOCKI 089.jpg
    KLOCKI 089.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 56
  • KLOCKI 100.jpg
    KLOCKI 100.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 55
  • KLOCKI 096.jpg
    KLOCKI 096.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 53
  • urodziny 167.jpg
    urodziny 167.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 49
Nie wiem jaki wątek wybrać, ale żeby nie zaśmiecać głównego wybrałam ten :tak:


  1. To widać jak się wchodzi do salonu. To znaczy widać więcej, ale kamera już nie objęła :-D
  2. Tam gdzie stoi kopara ;-) jest wejście. Przy ścianie po prawej stoi stół z krzesłami. I stół i krzesła do zmiany, więc kolorem się nie przejmujcie :tak:
  3. Ta sama ściana. Widok z kuchni.
  4. Całe okno + wspinający się po nim Tomek :cool:
  5. Ściana po lewej
  6. Widok z salonu na kuchnię :tak:
Komoda, którą widać na zdjęciu 1 i 4 jest też na wylocie, tam będzie stolik pod telewizor (jeśli się na niego zdecydujemy) lub jakiś zestaw kina domowego lub do odtwarzania muzyki :)

Proszę o wszelkie sugestie. Okno jest północne. Za oknem jest spory zadaszony balkon, więc nie wiele światła dochodzi. Nie chcę za bardzo go przysłaniać, bo zimą dostaję czegoś i od rana jest zapalone światło.

Acha no i mebel, który wam ostatnio pokazywałam (Zdjęcie nr 7) + 2 fotele (na giętych drewanianych nogach) i stolik ze szklanym blatem będzie stał zamiast tych ciemnych zielonych foteli (Zdjęcie nr 5). W kolorze jasny brąz, ale nie beż tylko taki jak moje pierniki ;-) tak go określiliśmy. Nie jest w każdym razie rudy.
 

Załączniki

  • DSC06853.jpg
    DSC06853.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC06838.jpg
    DSC06838.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC06848.jpg
    DSC06848.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC06852.jpg
    DSC06852.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC06855.jpg
    DSC06855.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC06836.jpg
    DSC06836.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 71
  • helvetiadb_1987.jpg
    helvetiadb_1987.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny!
Przeczytalam wasz watek od deski do deski :) Bardzo fajny! Odskocznia od pieluszek i butelki :) Mam wielka ochote do was dolaczyc, ale niestety chyba tylko jako podziwiajacy widz... :(
nie mam niestety zadnych zdolnosci manualnych, plastycznych... bardzo bym chciala, no ale coz... juz w podstawowce malowala z amnie mama, bo bylaby moja najgorsza ocena na swiadectwie gdybym sama zaszaala :)
i nigdy tego nie lubilam, a teraz lmi tego brakuje... od kiedy mam dzidzie chcilabym wyszywac rozne rzeczy na pamiatki: reczniki, posciel , sliniaki dekoracje itp Poki co to tylko zamawiam, bo sama nie potrafie. jak kiedys szykal to mamie igle zgielam w luk... tak mocno zestresowana trzymalam...
kiedys moja pasja byl sport, gralam przez 7 lat w tenisa, nawet mialam jakies tam sukcesy. pozniej przyszedl brak czasu studia itp, slub dziecko: na sport brak czasu
poza tym uwielbiam czytac!!! kiedys czytalam ksiazke dziennie lub w dwa dni, teraz sie ciesze jak mi sie uda 1 na tydzien...
tez lubie dzieci z bullerbyn ! jako smarkula cytowalam cale fragmenty. jako dorosla ubolewalam ze a.lingren prawie w ogole nie jest znana we francji!!! dzeieci nie znaja pipi ani bulerby, ani karlosa ani nic! wiec zaczelam sie zaopatrywac w ksiazki dla synka. Lindgren oi polskie klasyki. narazie mam dwie pipi, + odszukalam film na dvd, koziolka matolka, krecika, ksiazki muminki, bolek i lolek itp
ale chce odnalezc wszystkie z mojego dziecinstwa i stowrzyc synkowi( i przyszlym dzieciom) prawdziwa biblioteke: od brzechy i tuwima, przez muminki, lindgren verne'a po harrego pottera :) na gwiazdke synek tez dostal 2 cd z piosnekami z MOJEGo dziecinstwa w oryginale ( spiewa kilkuletnia kukulska, jablczynska, fasolki itp)
- poza tym uwielbiam uczyc sie jezykow (moje studia + literatura) i podrozowac
-uwielbiam muzyke (gl; rock polski i zagraniczny ale i punk i ska i wiele wiele innych, czasem wyjmuje gitare i brzekole sobie amatorsko. ale gitara to nie moge powiedziec ze to pasja, bardziej wspomnienie z liceum :)

Teraz najbardziej hcialabym nauczyc sie rzeczy manualnych, jako mamusia siedzaca w domu :)
- gotowac super rzeczy, wyszywac, zdobic. malowac stare meble jak moja tesciowa.
Mnostwa rzeczy mam ochote sie naucycz! kartek swiatecznyh tez. ale takie figurki i hafty jak wy robicie to juz nie moj poziom... nie wspomne o obrazach ;)
Pozdrawiam was serdecznie!
 
Beatko dziękuję Ci bardzo :-) No ale nie mielibyśmy tak fajnie, gdyby nie teściowie, bo to w końcu ich dom.
Teraz staramy się właśnie go wykończyć i to chyba najtrudniejsze :baffled: zrobić tak, żeby było fajnie, przytulnie a zarazem nowocześnie i funkcjonalnie, no i żeby się za szybko nie znudziło :tak:... a jeszcze żeby było bezpieczne dla dzieci to już wogóle najlepiej obłożyć ściany materacami i pozbyć się klamek :-D

Josephine witamy wśród Nas :-D Pisz jak najwięcej na wątku głównym https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-lipcu09-f271/lipiec-2009-a-20083/index1641.html , podsuwaj pomysły na codzienne i niecodzienne obiadki na wątku kulinarnym https://www.babyboom.pl/forum/dziec...k-kulinarny-nasze-przepisy-21794/index62.html i pytaj ile chcesz na wątku https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-na-swiecie-porady-i-rady-28364/index140.html :tak:
No i oczywiście pochwal się swoim skarbem na https://www.babyboom.pl/forum/dziec...aszych-kochanych-sloneczek-28537/index74.html !!
 
reklama
Do góry