reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
Dziewczyny jakie wy macie talenty,to piekne anioły, to kartki wszystkie takie śliczne a ja w ogole nie mam talentu, wasze pociechy bedą miały z wami fajnie, a jesli odziedziczą talent to :-D:-Dtylko pozazdroscic,
ja nawet mialam problem ostatnio zeby jakos ladnie prezenty zapakowac, :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Addaa nie przejmuj sie ja tez nie mam talentu a prace na plastyke wykonywal mi tata i raz wisial w gablocie szkolnej jako super obrazek... ja mam 2 lewe rece do prac artystycznych,ale np. juz nie moge sie doczekac jak bede z mała robiła zadania z ułamkami czy reakcje chemiczne:-):-):-)
Każdy ma coś w sobie!!!! Ale rzeczywiscie umiejetnosci plastycznych dziewczynom baaarrrdzoooo zazdrościmy!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::oo::oo::oo:
 
Cieszę się, że Wam się podoba... wogóle na pomysł, żeby zrobić karteczkę wpadła teściowa. A pomysł z wyskakującą krówką ze środka zawdzięczam mojemu mężowi, który kiedyś (jak jeszcze mu się chciało i miał czas :-p:-D) dał mi karteczkę z takim wyskakującym wężem z napisem "Mam ochotę cię schrupać" czy coś w tym rodzaju... no i wygrzebałam tą kartkę i na jej podstawie zrobiłam tą krówkę. A tą z przodu to znalazłam na necie. Sama nie umiem ładnie narysować, ja zazwyczaj tylko odwzorowuję. Wybieram na Googlach grafikę i wpisuje to czego szukam, no i tak jakoś wychodzi :-p
Dziewczyny ja sama nie byłam świadoma mojego "talentu" dopóki nie spróbowałam. Aniołki też znalazłam na necie z dokłądną instrukcją jak je robić.
Spróbujcie! Może odkryjecie waszą ukrytą duszę artysty :tak::-D
 
Ewa Ty to masz talent dziewczyno BRAWO :-)
A to zaproszenie na chrzest Julki , zrobiłam każdemu tylko sobie na pamiątkę nie zostawiłam żadnego :(. Ale na podczas świąt poprosiłam babcię i zrobilam zdjęcie jej zaproszenia,więc Wam wkleję. Szkoda tylko że zdjęcie nie oddaje tego jak one wyglądały w rzeczywistości :-(
 

Załączniki

  • DSC03294.jpg
    DSC03294.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 54
Dmuchawiec no piękny ten Twój obraz :-D Kiedyś też namalowałam taki pejzażyk, zachodzące słońce, małe jeziorko, lasek i pagórki... tyle, że była to reprodukcja :-D bo sama bym nie umiała tak z głowy, jak ty. Ja to takie ksero jestem, z funkcją wprowadzania ewentualnych drobnych zmian :-p
 
reklama
Dmuchawiec no piękny ten Twój obraz :-D Kiedyś też namalowałam taki pejzażyk, zachodzące słońce, małe jeziorko, lasek i pagórki... tyle, że była to reprodukcja :-D bo sama bym nie umiała tak z głowy, jak ty. Ja to takie ksero jestem, z funkcją wprowadzania ewentualnych drobnych zmian :-p
hahaha coś jakbym o mnie pisała, KSERO :-D:-D:-D
dmuchawcu maluj maluj i pokaż efekt końcowy, obraz bardzo ładny, więc czekamy:tak:
 
Do góry