reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
No wiesz...bo ja byłam rok temu:-) na pewno bym wpadła:tak::-D.

A tak w ogóle to na allegro ludzie zarabiaja w ten sposób, ze kupuja w lumpach, a potem sprzedaja(super paka 3-6 miesiecy)!:-D za drozej:tak:
 
Ostatnia edycja:


dmuchawiec to mi ochoty narobilas :) widze ze nie jestem sama maniaczka-nalogowiec i kolekcjoner ;)
 
Wczoraj ogladałam sobie łazienki i weszłam na kuchnie.
ZObaczyłam to cudo i sie zakochałam.
CHCE TAKĄ KUCHNIE I BASTA!!

Salon bedzie w stylu klasycznym ,wiec te mebelki beda w sam raz.
A ,że mam w domku stolarza to już powiedział ,że zrobi swojej kochanej połówce.
Tylko nie od razu ,bo to potrwa!!
ALE bedę w niej szaleć ,hmmmm,ale sie rozmażyłam!!
:-):-):-):-):-):cool:
Kuchnia w stylu prowansalskim - zdjęcie
 
Justysia śliczna ta kuchnia... ja, a jeszcze bardziej mój mąż, chorujemy na kuchnię z wyspą... no ale niestety za mało miejsca na to mamy, pozostał nam jedynie półwysep z ladą :-)

Czy Agnieszka wklejała już gdzieś te swoje firaneczki??
 
No faktycznie przesliczna ta kuchnia. Masz szczescie, ze masz stolarza w domu bo moj to moze eweentualnie taka pospawac..hehe..:-D:-D:-D

No my spacerek mamy tez zaliczony... u was tony sniegu i zimno..hehe a u mnie jest +3 stopnie i pada co jakis czas deszczyk...
 
reklama
A mój kreatywny chemik... może najwyżej... hmmm... co on może zrobić... kiedyś mu się chciało to gotował, ale teraz już nie ma na to czasu.

A co do firanek... to myślałam o czymś takim. Oczywiście nie mówię o wzorze tylko o tego typu panelach... mam przy suficie karnisz z dwoma szynami, więc mogły by zachodzić na siebie odrobinę i mogły by być 2 rodzaje takich paneli (tak jak na zdjęciu w tym drugim linku)
Panel Kwiaty - Swiat Firan, Firany, Firanki, Zaslony, Szycie na Wymiar
Firany Nowoczesne Ekrany z organzy z obciążeniem - Swiat Firan, Firany, Firanki, Zaslony, Szycie na Wymiar
emarket
 
Do góry