reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

Kochane przypomne o tym watku. Niektóre z nas mialy postanowienia co do zrzucenia kilogramów. Jak tam efekty figurowe?:-D
Bo moje niestety ale nie są rewelacyjne.:eek: Waga 58-59 czyli nadal stoi w miejscu. Brzuch jak był tak jest. Po niektórych fotkach widzę że wiekszośc z was szczuplutka zwłaszcza Karolki, Antylopka, Natalia sorki jak którejś szczuplej nie wymieniłam:-)
Jedyne co mi troche zjechalo to nogi. Już nie mam takich grubych.;-)
 
reklama
Edyta-U mnie waga stoi jak stała nadal 6 kilo do zrzucenia.Ty masz najmniejszy problem z nogami a mi właśnie na tych nogach zostało najwięcej.Brzuszek mam ale nie wielki nawet może taki zostać,ale te uda okropne muszę se chyba odessać.Mój mąż się śmieje żebym sobie FRIDĄ odessała bo tak sprytnie ściągam Ali katarek a on za nic nie może jej ściągnąć bo ma za mały power.
 
Ostatnia edycja:
Ja w marcu byłam z siebie zadowolona - przed operacją ważyłam 60 kg około. Nie miała brzuszka. Jak dla mnie byłóo idealnie. Teraz waga skoczyła mi w górę. Waże 65 :-(. Znowu musze zrzucic te wstrętne 5 kg!!!. Niby mówili że po narkozie się tyje, ale ja w to nie wierzyłam. Jak mozna przytyć z niczego. Przeciez normalnie jadłam, ehhh, Ale najgorsze jest to że po tej operacji straszny mi się brzuch zrobił. Miałam taki ładny i dupa, . Wiedziałam że po operacji trochę się "rozepcha" bo pąpują go troszkę, ale żeby tak. No i nie moge się go teraz pozbyć :wściekła/y:
 
Ja wlasciwe niedawno sie tak porzadnie wzielam za siebie. I os chwili kiedy zaczelam sie odchudzac zrzucilam 10 kg:szok: od jakis 2 tygodni jak wyszlam ze szpitala 12 kg, a od konca ciazy 20 :szok::szok: Niezle nie? Juz waze tyle co przed ciaza ale jeszcze jakies 5 kg musze i tak zrzucic bo przed ciaza juz troche przytylam.
 
ewelia - jak to sie odchudzałaś przecież Ty chyba jeszcze karmisz?To sie normalnie odchudzałaś czy poprostu rozsądnie jadłaś?
 
Ewelia-Dawaj receptę na schudnięcie bo mi jakoś nie idzie.
Kiedyś schudłam 25kg a teraz jakoś nie mogę.
 
Ja w sumie od porodu bardzo dużo schudłam, ale w trakcie ciąży też bardzo przytyłam - 28 kg. No i te 28 zrzuciłam plus 8 nadwagi z przed ciąży. Czyli w sumie 36 kg .Tyle ze teraz znowu mi 5 przybyło :sorry:
 
Az mi teraz głupio cokolwiek tu pisac, bo mnie od szczupłych wyzwano (hehe). No to prawda, bo waże 56 przy 173 cm, ale za to mi cycki zmalały o rozmiar:-(
i na twarzy jestem moim zdaniem za chuda, bo wyglądam wiecznie na zmęczoną. teraz po tych ciepłych dniach, jak się trochę opalilam, to lepiej, ale wczesniej wszyscy mnie pytali czy nie jestem chora, albo może kilka nocek nieprzespanych...
A po drugie moja waga to nie moja zasluga, tylko Wiktorii (która mnie wypijała!!) i mojej mamy (taka genetyka - ona po trójce dzieci szczupła zawsze była i teraz też w miare ok, bo nosi rozmiar 40, ma 170 cm wzrostu, więc jak na 55 lat to myslę, że ok)
 
reklama
ja i tak juz z wagi niezle zjechalam nie stosujac zadnych diet i bron boze cwiczen ( za leniwa na to jestem :-D ) choc do upragnionych 58-60 kg. jeszcze mi troszke brakuje, dlugo sie nie wazylam, ale tak sobie czytam i ciup na wagę, wiec jest 66 kg. przy 175cm, jak tu zrzucic do 60??? dajcie jakąs super dietkę dziouchy, slyszalam cos o diecie kawowo-greipfrutowej, znacie? wrzuccie, moze jakąs inną szybką i skuteczną macie??? aneta ty duzo zjechalas, przy pomocy dietki? zdradz tajemnicę ;-)
 
Do góry