reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

arabelka nie czytaj głupot i nie stresuj się na zapas, na pewno będzie dobrze!

makota89 trzymam kciuki abyś w końcu wyzdrowiała.

malgorzatakar gratuluje pomyślnych wieści.

czy ktoś się zna na tarczycy? na początku ciąży do końca 3 m-ca miałam nadczynność ciążową. Od tego momentu do standardowego pakietu badań (mam niedoczynność kory nadnerczy) dorzucono mi właśnie TSH i FT4 no i wszystko było dobrze do wczoraj. TSH mam w normie, ale FT4 sporo poniżej. Czy to znaczy, że teraz weszłam w niedoczynność? Dostanę kolejne leki? Wizytę u endo mam dokładnie za tydzień.
 
reklama
Cieszę się z pozytywnych wieści :):)

Ja po wizycie u dietetyka a raczej u polożnej, która również się tym zajmuję.Bardzo przyjemna kobieta. Ogólnie powiedziała, że moje wyniki nie są dużo ponad normę ale jednak. DOstałam więc glukometr i się będziemy teraz mierzyć hehe. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie najgorsze, że muszę ograniczyć słodycze:rofl2:. No ale wszystko dla Julci:)
 
Ja po wizycie, szyjka zamknięta i się nie skróciła ale,że nie jest długa mam się oszczędzać, Zuzia odwróciła się i leży w poprzek a była już głową w dół. Tym razem nie zasłoniła buzi nogami ale rękami i też nie widziałam jej twarzy:-(
 
czy ktoś się zna na tarczycy? na początku ciąży do końca 3 m-ca miałam nadczynność ciążową. Od tego momentu do standardowego pakietu badań (mam niedoczynność kory nadnerczy) dorzucono mi właśnie TSH i FT4 no i wszystko było dobrze do wczoraj. TSH mam w normie, ale FT4 sporo poniżej. Czy to znaczy, że teraz weszłam w niedoczynność? Dostanę kolejne leki? Wizytę u endo mam dokładnie za tydzień.

Co do tej niedoczynności, to wydaje mi się, że nie. Ja mam niedoczynność i gdy nie miałam uregulowanej to TSH miałam bardzo wysokie. Może spróbuj się wbić jakoś wcześniej do lekarza.

Ja po wizycie u dietetyka a raczej u polożnej, która również się tym zajmuję.Bardzo przyjemna kobieta. Ogólnie powiedziała, że moje wyniki nie są dużo ponad normę ale jednak. DOstałam więc glukometr i się będziemy teraz mierzyć hehe. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie najgorsze, że muszę ograniczyć słodycze:rofl2:. No ale wszystko dla Julci:)

Limonka a jakie miałaś wyniki? Ja byłam wczoraj u lekarza, bo mam po obciążeniu po 2 h - 143 i mi powiedział, że to bardzo nieznaczne odchylenie i mam po prostu ograniczyć słodycze. Nie dał mi glukometru. Trochę się zmartwiłam. Dla pewności wybieram się jutro do kogoś innego.
 
reklama
Doti - Celebryta, ale jakiś obrażalski ;) poważna mina :)
Jolcia - to chyba dobre wieści? ;) pytałam kiedyś, ale chyba nie zwróciłaś uwagi. w jakim szpitalu planujesz rodzić?
Tusiaczek - powodzenia

często macie jakieś fajne fotki z USG 3D. wasi lekarze przełączają na 3D podczas normalnego badania? ja ostatnie USG miałam chyba z 3 miesiące temu, a za 4D płaciłam i w sumie nie widziałam niczego ciekawego, za to M był w niebo wzięty...

ps. współczuję cukrzycy... oj współczuję :(
 
Do góry