reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

My po wczorajszej wizycie, Szymek rośnie zdrowo, cały czas jest wymiarowo większy o tydzień, serduszko ładnie wygląda, wody ok, łożysko też. Za to ja mam już dość. Po ostatnim antybiotyku mam jeszcze więcej białka niż było, zator na nerce jest nadal w dodatku doszło zapalenie pochwy, tzn wg mnie to jest bez zmian bo ani pieczenia ani swędzenia a upławy jakie były takie są. Ale gin się upadł i mam kolejny antybiotyk. Mam nadzieję, że tym razem strzał okaże się dobry, po ostatnim nie trafionym. Jeśli nie pójdę chyba do innego lekarza, bo już mam dość tych antybiotyków.
 
reklama
Tusiaczek, jeżeli wszystko jest ok to głowa do góry. pieprzone antybiotyki :angry:

a powiedz mi, boli Cię ta nerka? mnie już bardzo rzadko, ale jak chwyci, to muszę leżeć na boku dopóki nie przestanie... :baffled:
 
Właśnie nie boli. Z sikaniem też nie mam problemu. Tylko te antybiotyki mnie wkurzają bo źle się po nich czuję i boje się że ten też nie będzie trafiony i znów nic nie pomoże
 
mi się wydaję, że jak kończysz 1 antybiotyk i nie widzisz poprawy, dostajesz kolejny i znowu nie widzisz poprawy to może to nie być w ogóle bateryjne. lekarze dają antybiotyk praktycznie na wszystko :/ też tyle tego nabrałam, że mam już serdecznie dosyć :wściekła/y:

teraz wizyta 8 maja. chyba powinnam sobie zbadać mocz przed wizytą, bo bo tych antybiotykach mogło się coś zadziać, ale nie chce mi się iść do ogólnego po skierowanie
 
Hej dziewczyny :)
Sorki, że się wczoraj nie odezwałam ale miałam problemy z netem:/

Ninja wiesz co tutaj w uk są w inych jednostkach podane wartości glukozy, a poza tym ja po dwóch godzinach miałam wynik w normie, wynik zły miałam po godzinie i wynosil 10,4 mmol/L. Położna powiedziała, że powinnam mieć poniżej 10 więc nie jest to dużo ponad normę ale jednak jest. Też nie kazała mi zmieniać specjalnie diety jedynie ograniczyc słodycze zastąpić cukier słodzikiem i jeść ciemne pieczywo.
A i mam małe pytanie do słodkich mam jak np do posiłku pijecie kawę to cukier mierzycie godzinę po wypiciu kawy czy godzinę po zjedzeniu?? Pytam bo z kawą zawsze mi się troszkę dłużej schodzi niż z jedzeniem.


Co do usg jestem mega szczęśliwa, mój mały grubasek rośnie zdrowo :) Cały czas Julcia jest o tydzień większa czyli wg usg był to 30 tyg i 5 dni. I wszystkie pomiary mniej wiecej tak wychodziły jedynie brzusio wyszedł większy (31 i 6 ) No i moja pyza waży 1639 g :D:D Mam szanse na duże dziecko ale mój mąż też nie był mały hehe. I201404291710130037.jpgI201404291710120006.jpg
 

Załączniki

  • I201404291710130037.jpg
    I201404291710130037.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 56
  • I201404291710120006.jpg
    I201404291710120006.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 52
Limonka super zdjęcia, duża już ta Twoja córeczka:thumbup:
Makota mocz to koszt około 7zł prywatnie, więc nawet sensu nie ma iść po skierowanie. A po antybiotyku warto zrobić wynik. Już mnie też to wkurza, faszerują nas na oślep, takie mam wrażenie. Czy Ty też po antybiotyku czujesz się taka osłabiona? Teraz biorę Zinnat, nie jest tak źle, ale wzięłam dopiero drugą tabletkę, ale po ostatnim to tragedia była
 
Tusiaczek - te ktore bierze sie co 8 godzin w ogole mi nie pomagaly, a te ktore bierze sie co 12 godzin zamulaly mnie :/ dzis wzielam ostatnia tabletke rulidu i czuje poprawe. Bylam nawet na spacerze :p to na infekcje gornych drog oddechowych, a z okazji infekcji pecherza dostalam 1 tabletke antybiotyku i byla skuteczna. Chyba zrobie sobie we wtorek mocz i morfologie z crp.
Limonka - ale duzia :-D
 
Makota ja zawsze robie prywatnie mocz i morfologie koszt 21zl a to latanie po skierowanie to nie jest tego warte. Ja w piątek chyba pojdę zrobić i jeszcze myslalam o toxoplazmozie.

Limonka śliczny bobas:)

Tusiaczek ja w drugim trymestrze bralam 2 antybiotyki na zatoki i nic nie pomoglo wiec zrobilam wymaz z gardla bo wydzielina z zatok mi tam splywala i nie wyszly zadne bakterie. Strasznie zaluje tych antybiotykow ... ale tego juz sie nie odwróci.
 
tusiaczek dobrze ze na badaniu wsio ok:)wspolzczuje tych infekcji ,tzrymam &&&& zeby antybiotyk pomogł:)

limonka słodka dzidzia,widac ze toplec damska:)


teraz co umnie:)
zalizcylam wizyte w szpitaluu :usg szyjki ok(28 mmm),ktg ok,poprosiłam o usg ,wsio ok, powiedział ze dziewczynka:)))))wazy podobno 2050 juz:szok:w/g lakarza ,no usg to 31 /32 tc:sorry2:jak lezalam na ktg to jakas laska rodziła,jejku ale mi sie przypomniało......i strach w oczach:-Dmam odpoczywac,polegiwac ale sama:-D
 
reklama
Do góry