reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

chciala zboksowac ekran przez sen bokserka mala a oze takie uczucie masz bo ja tez tak mialam i dzis sie dowiedzialam ze jest ulozona posladkami a nie glowka i moze tak dziwnie kopie hehe bo u mnie to kopie na wszystkie strony swiata hehe :-D:-D a do porodu dluga droga przewidywalny termin 7 lipca i pwenie sie ulozy jak nalezy i moze bedzie szansa na sn
 
reklama
moje maleństwo tez niesamowicie boksuje,z kazdej strony nawala:sorry2:czasami az boli:no:moj maz az buzie otwiera ze zdumienia jak patrzy na moj falujacy brzuch:-Dnie pamietam zeby w tamtych ciazach bylo az tak...


makota ewa i inne chorowitki zdrówka zycze:)

Makota jaki antybiotyk dostałas?
 
Ninja ja tak samo mam euthyrox i tardyferon. Terdyferon mam brac 30 minut przed posilkiem lub 2h po. Biore euthyrox bo mi endo powiedziala iz to wazniejsze ;p a przed wyjsciem do przedszkola z synem tardyferon a po powrocie sniadanie... jednakze powiedzialam ginowi ze nie ogarniam i przepisal mi ferrum lek jak skoncze tardyferon.
Makota co do Twoich wynikow to sie tam trzymajcie. Na pewno bedzie dobrze :) Minisia i arabelka idpoczywajcie...
 
Ostatnia edycja:
mój brzuch też czasem strasznie faluje aż się w pracy śmieją:-) ale to pulsowanie takie rytmiczne jest, że aż mi ciężko uwierzyć, że to dzidzia... trochę to też przypomina jak np. udo mi tak pulsuje - takie skurcze jak za długo się stoi i takie szybkie bezbolesne skurcze (nie wiem czy wiecie o czym mówię) Zobaczymy jutro:tak:
 
Minisia, ja zaaferowana swoim crp nie zapytalam nawet jak sie czujesz :o na pewno upadek nie zaszkodzil

Arabelka - a Ty jak tam?

Okazalo sie, ze crp 78 jest wysokie, ale bez szalu. Dostalam antybiotyk i mam sobie 5 dni posiedziec w domku, a pozniej wybrac sie do kontroli. Poprosze wtedy o kolejna morfo i crp. Podobno crp na poziomie 200 i wyzej jest niebezpieczne
Ty tez uwazaj na siebie kochana I zycze szybkiego powrotu do zdrowia

ninja, śliczna dziewczynka! co do cukrzycy to małgosia pięknie wszystko opisała. Ale wg moich norm to jeszcze mieścisz się w granicach normy z cukrami.
Makota, doczytałam o twoim crp. Myślę, że jest na tyle wysokie że konieczna jest szybka antybiotykoterapia, nie można zwlekać czekając na wynik wymazu. Daj znać po wizycie!

minisia, ale nie na brzuszek upadłaś prawda? na pewno z malutką wszystko w porzadku :* ale lepiej troszkę poleż i poodpoczywaj. i Uważaj na siebie!


Dziewczyny dziekuje za troske I tobie ka.wo rowniez :) nie nie upadlam na brzuch tylko na tylek I nawet myslalam ze nie groznie a jednak wczoraj bardzo mnie ta czesc bolala, dzis lepiej ale nadal boli jeszcze.

jagodka
Ja mysle ze arabelka nie ma nam za zle bo nie mialam na celu jej nastraszyc wrecz pocieszyc poniewaz maly jest zdrowy I wszystko ok. Mysle ze nie musisz za nia pisac sama jesli poczuje sie urazona napisze.


Zycze ci arabelko jak najlepiej lez duzo zeby maluszek jak najdluzej w brzuszku posiedzial, mam nadzieje ze cie nie urazilam podajac przyklad kolezanki z watku czerwcowego. Jesli tak przepraszam.
 
Dziewczyny dzieki za troske :)
Konwalia - bardzo ladna kruszynka :)
Agulam - rulid

Obawiam sie swojej wizyty 8 maja. Pewnie bede miala usg, a po tych antybiotykach i po dosc dlugim czekaniu na usg nie wiem czego sie spodziewac
 
Pewnie tak, ale wykonczyc sie mozna. Non stop cos. Gdybym nie byla w ciazy zapodalabym sobie konska dawke lekarstw i po weekendzie smigalabym do roboty ;)

Bardziej od moich antybiotykow martwia mnie losy dziewczyn, ktore maja wieksze powody do obaw, ale tak czy inaczej jestem zmeczona
 
reklama
Do góry