reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

minisia, no co ty kochana - straszne opisy to na googlu wynalazłam a dziewczynie z czerwcówek zazdroszczę, że dotrwała do 34tc, dla mnie to jeszcze odległy czas. Mam nadzieję, że twoja pupa juz się dzisiaj lepiej ma :)

undomiel, ja u ciebie czkawke obstawiam :)
 
reklama
ach dziewczyny chyba macie rację z tą czkawką, lekarz też to obstawia:-D no nie znam się no:-D
z małym wszytko ok, waży 1140g i rozwija się prawidłowo, brzuszek ma 6 dni do tyłu a głowę 2 do przodu... może mądry będzie;-)

makota moja koleżanka jest bardzo chorowita i w ciąży jeszcze gorzej, zarówno w poprzedniej jak i tej już zaliczyła kilka kuracji antybiotykami, a na dzieci to nijak nie wpłynęło, niektóre antybiotyki mają te samą klasyfikację co paracetamol, więc nie ma się co martwić na zapas:tak:

arabelka dasz radę, czasem taka niestabilna pogoda szkodzi, może się unormuje i będzie dobrze! na moje migreny to ma znaczenie, a położna na sr pytała z troską jak znosimy burze, więc może coś w tym jest...
 
Arabelka makota ma racje,nie czytaj tych glupot;)pamietam jak w ciazy z Ola musiałam lezec od 28tc i zaczełam czytac o wczesnych porodach to jescze gorzej panikowałam:/

Undomiel
u mnie na usg (u kazdego dizecka) tez glowa do pzrodu ok 2 tyg ale sie sprawzda bo moje dzieciaki maja spore /duze głowki,Ola to nawet zaraz po porodzie miała usg glowki robione czy wsio ok

makota
lepeiej łykac antybiotyk niz kaszlec...
 
też obstawiałam czkawkę, mi się zdaje, że ze dwa razy miałam tzn. mały ją miał.
dziewczyny odpoczywajcie a będzie wszystko dobrze. Wujek google to akurat najgorsze co może być w kryzysowych sytuacjach bo ze zwykłego kaszlu człowiek już czeka na najgorsze :)
Lepsze wsparcie na forum :))))
 
Zdecydowanie popieram. ZAKAZ wyszukiwania w Google strasznych rzeczy.

W 1 szej ciąży mąż założył mi blokadę rodzicielską. Fakt...nie ogarnął wszystkich haseł, ale się starał:tak:

Pod tym względem kolejne ciąże są lepsze. Mniej czasu na myślenie.
Ostatnio przy chorobie dziecka pamiętałam jej pomiary temp, leki, ile razy i kiedy kaszle;-) A jak lekarka na wizycie kontrolnej z A usłyszała mój kaszel i postanowiła,że koniecznie musi się mną zająć, poczułam się jak idiotka.
Wywiad wyglądał tak: od kiedy Pani kaszle? - eeeeee.....

Kiedy się zaczęła infekcja ?- eeeeee....

Który to tydzień ciąży ?- eeeeeee....
Po powrocie od razu policzyłąm tygodnie:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis miałam wizytę, ale taka tylko z szybkim usg, młodzież nadal kobietą jest, głową w dół, wszystko ok, zamknięta jestem, mam iść do okulisty sprawdzić oczy, bo poprzednio było cc ze wskazań okulistycznych. Usg 6maja, wizyta jakoś 26 maja.
 
reklama
Do góry