reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

A żelazo mam nadzieję ze sie uzupełni bo już dzisiaj dostałam sugestię od babć przyszłych że mam wpierniczać surowe buraki i wątróbkę (usmażoną chyba) :-D

I popijać to wszystko sokiem z dużą ilościà witaminy C, żeby żelazo się dobrze wchłonęło - jakbym mojego doktorka słyszała:-D

Poza tym każe mi jeść kaszankę i wędzone szprotki.

Czy Wasi lekarze też mają takiego bzika nu punkcie diety ciężarnej? Ja wczoraj z moim 40 minut gadałam o jedzeniu a może 5 o ciąży:eek:
 
reklama
Zienia, no to dobre wieści - a żelazo się uzupełni w mig! Na połówkowym to Ci już pewnie płeć podadzą - ja tam się nie mogę doczekać, co u Ciebie siedzi, przy bliźniakach to podwójne zaskoczenie!

Ewcik, może przy mnogiej ciąży są wcześniej wyczuwalne w sumie... wie ktoś coś o tym? Bo ich w sumie w tym brzuszku 2x więcej jest;O) (odkrywcze!:p)

Agata właśnie wyczytałam że
Co ciekawe, bliźnięta dają o sobie znać wcześniej. Ich ruchy są mocniejsze i pochodzą z różnych części brzucha.
tu cały artykuł jakby któraś się jeszcze o ruchy martwiła 20 tydzień ciąży - Kalendarz ciąży - BabyOnline.pl
 
aviva 001.jpgaviva 002.jpgA to moje maluszki:-)pierwsze to chłopczyk a na drugim dziewuszka:-)
 

Załączniki

  • aviva 001.jpg
    aviva 001.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 69
  • aviva 002.jpg
    aviva 002.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 60
Multimama - super dzieciaczki :-D i takie wyraźne zdjęcia :-)




A oto moja dziewczynka::-)

w całości: 22 tc (2).jpg
główka: 22 tc (4).jpg

nóżki: 22 tc (3).jpg

22 tc.jpg

Wszystko z nami ok :-) Następna wizyta 8.04.
 

Załączniki

  • 22 tc (2).jpg
    22 tc (2).jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 43
  • 22 tc (4).jpg
    22 tc (4).jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 34
  • 22 tc (3).jpg
    22 tc (3).jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 45
  • 22 tc.jpg
    22 tc.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry