reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

Zenia super, że bliźniaki całe i zdrowe:-). Ja też zamawiałam bliźniaki i to dwóch chłopaków. Że bliźniaków nie będzie to już wiem, papiery reklamacyjne mam przygotowane, ale może jeden siusiak wyrośnie, to się jeszcze zastanowię nad złagodzeniem kary bo ja też jeszcze nie wiem co będzie.
 
reklama
Zenia, dobrze, że dzieciorki w porządku :) popatrz, to pewnie takie grzeczne i spokojne są, zajmują się sobą, konwersacją, zamiast matce w brzuchu urządzać harce ;)
A na żelazo zajadaj natkę pietruszki do wszystkiego jeśli dasz radę :) i spirulinę możesz sobie zakupić i dodawać do sałatek, koktaili owocowych itepe :)
 
Kupciusia chcialas blizniaki? Moze nastepnym razem sie uda ;-)
u mnie bylo bardzo duze prawdopodobienstwo ciazy mnogiej z uwagi na tabletki jakimi musialam sie faszerowac...

Zenia ciesze sie ze z dzidziusiami ok :-D
a zelazo szybko uzupelnisz, bedzie dobrze!
Trzymam kciuki za polowkowe ;-)
 
zenia a płci nie powiedzieli?:-D z tymi ruchami to dziwnie Ci powiedziała, bo większość lekarzy mówi, ze na tym etapie to ruchy nie są jeszcze regularne i takie przerwy są zupełnie normalne..
 
Zienia, no to dobre wieści - a żelazo się uzupełni w mig! Na połówkowym to Ci już pewnie płeć podadzą - ja tam się nie mogę doczekać, co u Ciebie siedzi, przy bliźniakach to podwójne zaskoczenie!

Ewcik, może przy mnogiej ciąży są wcześniej wyczuwalne w sumie... wie ktoś coś o tym? Bo ich w sumie w tym brzuszku 2x więcej jest;O) (odkrywcze!:p)
 
zenia a płci nie powiedzieli?:-D z tymi ruchami to dziwnie Ci powiedziała, bo większość lekarzy mówi, ze na tym etapie to ruchy nie są jeszcze regularne i takie przerwy są zupełnie normalne..
Ewcik jeśli już czułam ruchy codziennie, a potem przestałam czuć to to jest niepokojące tak mowi moja lekarka, a wogole to z blizniakami jakby cokolwiek się działo to każe mi przylatywać

Magdalenha moj mowi ze ja od spiruliny jestem uzależniona bo lykam już 2 lata dzień w dzień ale tą słodkowodną

A żelazo mam nadzieję ze sie uzupełni bo już dzisiaj dostałam sugestię od babć przyszłych że mam wpierniczać surowe buraki i wątróbkę (usmażoną chyba) :-D
 
Zenia watrobke napewno usmazona badz uduszona z cebulka (ja taka lubie), a buraczki mozesz lekko podgotowac a potem zetrzec na tarce ;-)
ta spirulina coz to takiego??
 
Ostatnia edycja:
zenia super że u bliźniaków wszystko dobrze, a ty anemię masz bo z ciebie podwójnie ściągają, ale na pewno uzupełnisz braki, a czy gin nie proponowała do żelaza wit c ona podobno pomaga wchłaniać żelazo
z tymi ruchami to też się zdziwiłam bo to jeszcze dość wcześnie by tak regularnie odczuwać a dzidziusie mają jeszcze dośc miejsca żeby się ukryć mimo, że to podwójna dawka szczęścia, no ale wiadomo też że lepiej chuchać na zimne a ciąże mnogie zawsze są brane jako podwyższonego ryzyka więc dobrze, że masz się pilnować :tak:
rad babć bym tak nie brała do siebie bo surowe buraki jeść... a co dą wątróbki to niestety w ciązy nie wskazana bo za dużo witA posiada
 
Zenia watrobke napewno usmazona badz uduszona z cebulka (ja taka lubie), a buraczki mozesz lekko podgotowac a potem zetrzec na tarce ;-)
ta spirulina coz to takiego??

Mój M mówi że to żarcie dla rybek :-D no i w sumie ma rację bo rybkom też się kupuje :-D
to są algi ususzone mają dużo witamin i takich innych róznych
 
reklama
Do góry