reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
Moje 4cm szczęście:-) Wizyta udana, wszystko w jak najlepszym porządku, rozwija się dobrze:-)
fasola nr2.jpg
 
super! gratuluje :-) 4cm to 11tc? wrzuc suwaczek, szkoda ze wam kaza placic wiecej na zdjecia 4d bo zazwyczaj to tylko kwestia przycisniecia jednego guzika a jaka w tego radocha
 
IzaV dokładnie 11t2d:-D za miesiąc kolejna wizyta
Na 4d się pewnie zdecyduję ale w późniejszym terminie, jak maleństwo będzie znacznie większe
 
Chrobek - fajna fotka malucha :-) I cieszę się, że wszystko ok :tak:

Iza
- ja mam na płycie z genetycznego nagrane 4d ;-) Fotki akurat nie mam. Lekarz, do którego chodzę na usg zawsze robi i zwykłe i 4d, tylko że ja i tak płacę za usg
 
ktr super!!!! tętno wskazuje na synka :-p ciekawe czy kolejny zabobon się sprawdzi

o a co to teoria? ;) jeszcze takiej nie słyszałam ;)
ja też po prenatalnych (22.01) no i wszystko dobrze :) ostatnie usg miałam dwa dni temu, dzidzia prężyła się i prostowała nogi ;) nie szło jej zmierzyć ;) niestety przyplątała mi się infekcja mojej andzi i teraz muszę się z tym uporać ;) najważniejsze, że dzidzia rośnie zdrowo :)
 
o a co to teoria? ;) jeszcze takiej nie słyszałam ;)
ja też po prenatalnych (22.01) no i wszystko dobrze :) ostatnie usg miałam dwa dni temu, dzidzia prężyła się i prostowała nogi ;) nie szło jej zmierzyć ;) niestety przyplątała mi się infekcja mojej andzi i teraz muszę się z tym uporać ;) najważniejsze, że dzidzia rośnie zdrowo :)

wiele kobiet mówi, że jak tętno wolniejsze(tak mniej niż 160) to na synka :-p
 
właśnie sprawdziłam jak było przy synku - od początku miał tętno 160, na 2 tyg. przed porodem 140, a w dzień porodu 180/190 ;)
aczkolwiek ja w te wszystkie teorie nie wierze, co ma być to już jest :)
 
reklama
Dziewczyny ktore mialy juz badania genetyczne, mam pytanie do Was, dreczy mnie to od kilku dni, a to, ze ja lubie sie stresowac wszystkim wiec chcialam zapytac. Ile wynosila u Was waga plodu i jaki to byl tydzien? (w skrocie: E.F.B.W na karcie z USG genetycznym). U mnie wyszlo 90 g i bylam wtedy w 14tc i 4 dniu. Jak weszlam na strone internetowa z miarami i waga plodu to w 14/15tc plod powinien wazyc srednio 25g-50g, czyli wychodzi, ze wazy conajmiej dwa razy wiecej. Nie wiem czy to dobry znak czy zly..:baffled:
 
Do góry