reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

Franek - nie ma tego złego. Będziesz miała usg na lepszym sprzęcie, a to chyba fajnie ;-) Dzidzia będzie starsza więc może poznasz już płeć. A to, że masz termin na koniec też przecież nie znaczy, że urodzisz ostatnia, bo i z tym różnie może być :-D
 
reklama
domi też tak wczoraj pomyślałam że może się dowiemy kto tam siedzi w brzuszku :sorry:, no z tym terminem porodu to też prawda no oby nie za wcześnie :tak:
 
hej dziewczyny- co prawda nie udzielam sie az tak za czesto tutaj -ale sie nadrobi ;))))) - ja mam termin na 19.08 i bylam wlasnie wczoraj na prenatalnym i wszystko okej!ufff przeziernosc oki - bylam u polskiego ginka prywatnie- poswiecil nam 45 minut! - pokazywal nawet zoladek i pecherz, wszystko na miejscu - pepowine widzialam hihi - dzidzia krzyzowala nozki machala raczkami - super bylo przezycie jak dla mnie a o usmiechnietym ojcu dziecka nie wspomne:tak:- tez wagi mojego dziecka nie znam ale wyliczyl mi ze dzidzia duza na jeden dzien wstecz niz mi wychodzi na suwaczku.

Zobacz załącznik 537867 - ja dalej nie moge uwierzyc ze mi sie udalo zajsc w ciaze no ! a to nie sen - wow!!

franekkimono- masz date porodu w moje urodziny hahah ;)
 
jestem mega szczęśliwa, byłam dziś u lekarza. Z maluchem wszystko ok, rozwija się dobrze, straszny z niego
wiercipięta, fika :-). Mąż czeka na chłopca, więc pytał lekarza o płeć


DSCN2879.jpg
 
wasze maluszki sa magikai, jeden w prozni zawieszony, a drugi do gory nogami :) ale juz duze smyki, jeszcze chwila a na jednym zdjeciu sie nie zmieszcza :D
 
Slodziaki Wasze maluszki dziewczyny. Gratuluje:-)
Franek to bedziemy razem wysiadywac te jajo, bo ja tez nie moge sie doczekac, a dopiero co tydzien temu bylam u lekarza, a mam wrazenie, ze juz conajmniej misiac uplynal:szok:
 
reklama
Do góry