reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No i po wizycie mamy już 11 cm:-). Niestety nóżki były założone jedna na drugą i nie chciało nam zdradzić swoich tajemnic:-p. Teraz mam do zrobienia próby wątrobowe bo swędzi mnie skóra a lekarz stwierdził że coś tam w moczu jest i że moja skóra nie wygląda do końca zdrowo, ale wierze że będzie dobrze.
Dziś nie wiem czemu bardzo dokuczają mi nudności i nogi które mam podpuchnięte i bolą a jeszcze ponad 6 godzin w pracy. :-(
 
reklama
Mysza, na bolące nogi staraj się trzymać pół godziny dziennie wysoko uniesione, to krew odpłynie i nóżki sobie odpoczną. Mam nadzieję, że na próbach wszystko wyjdzie okej :)
 
mysza super wiesci no i najwazniejsze ze dzidzia zdrowo rosnie a moze nastepnym razem wam cos pokaze,jeszcze nic straconego :-) Trzymam kciuki za badania &&&&&&&&&& :-)
 
Mysza, na bolące nogi staraj się trzymać pół godziny dziennie wysoko uniesione, to krew odpłynie i nóżki sobie odpoczną. Mam nadzieję, że na próbach wszystko wyjdzie okej :)

Dobrze by było tylko najczęściej bolą mnie w pracy choć już mam wygodne krzesło, to niestety mój kręgosłup nie jest w najlepszym stanie i po paru godzinach siedzenia mam dość.

Mam nadzieje że faktycznie na następnym USG się pokaże, wizytę mam za 2 tyg no chyba, że źle wyjdą wyniki to w poniedziałek, a za jakieś 5 tyg połówkowe może się uda 3D to mam nadzieję, że się już dowiem.

Buziaki ściskamy mocno
 
aaaaaaaaaaaaaa będę miała na 99 % córcie super bo bardzo chciałam,serduszko super pika zdrowiutkie,ustka nosek w porządku także zdrowiutka dziewczyneczka a rozbrykana ho ho po mamusi ..:)tatuś przywalone będzie miał :)tylko mam słodycze sfolgować bo szybko tyje…jestem szczęśliwa :)
 
mysza super że wizyta się udała, szkoda że nie było widać kto tam u Ciebie mieszka:-(
ankusch super, gratuluję udanej wizyty!! Fajnie, ze wiesz kogo nosisz pod sercem:-)
 
reklama
Do góry