reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Kasiente ja też już chyba do końca ciąży będę zestresowana przed każdym USG..
Ale tak jak piszesz jest wszystko dobrze i każda z nas urodzi ślicznego, zdrowego, różowiutkiego bobasa :-) Ja w to wierzę od początku!
 
reklama
Stres przed USG zawsze jest, choc to co najwazniejsze -ze dostajemy tam sam dobre wiadomosci :-)

Mnie czeka USG w czerwcu, tak jak wiele z Was ;-) A czas sie dluzy niesamowicie :sorry: Zwlaszcza ze bedzie szansa zobaczyc płeć dziecka na tym najbliższym badaniu.
 
Ale Wam zazdroszcze ze tak blisko do Waszych wizyt ja mam dopiero 15 czerwca, ostatnio byłam na genetycznym 2 maja...Tak bardzo sie martwie czy jest ok tyle z Was juz czyje ruchy a ja nic nawet nier czuje sie jakbym była w ciazy wiem ze nie wolno sie martwic ale łatwo powiedziec...
Mam pytanie miałyscie robione jakies kolejne badania czy krwi czy np na cukier dodatkowe?Bo ja miałam tylko raz na krew i mocz Tokso o rozyczke i to wszystko a zastanawiam sie jakies zelazo czy inne takie składniki tez chyba powinny byc badane? moja gin nic mi nie daje wiec nie wiem.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze udanych i niezapomnianych kolejnych wizyt!!!
Zycze miłego dnia!!
 
Ja też denerwuje się przed każdą wizytą a im jej bliżej tym bardziej się martwię nie wiem dlaczego. Mój lekarz na szczęście na każdej wizycie robi USG i jeszcze tylko kilka godzin i będę wiedzieć moje dzidzi może pokaże co ma miedzy nóżkami. No i może weźmiemy też moją mamę bo i tak jest u tego samego lekarza tylko przede mną a ona nigdy USG na żywo w ciąży na żywo nigdy nie widziała, bo jak ona była w ciąży to takich rzeczy nie robili przynajmniej jej. A jak była moja siostra to w ogóle miała 3 razy USG i też jakoś nie miała okazji. A ona też nie może się doczekać informacji czy jest w końcu babcia czy nadal żoną dziadka (bo babcią się jest na prawde dopiero jak się ma wnuczkę a na razie ma tylko wnuczka.)
Buziaki i trzymajcie kciuki dziś od 17.
 
dziewczyny, ja tez mam stracha przed kazdym USG i to chyba normalne. Ale staram sie myslec pozytywnie. Co do ruchow, to ja tez jeszcze nie za bardzo je czuje, ale chyba mamy jeszcze wszystkie na to czas
Ja mam wizyte za tydzien i juz dni odliczam, aby zobaczyc moje dwa babelki:-)a pozniej 28 czerwca polowkowe (smiesznie jak dla mnie, polowkowe, a bedzie to 22tc:-))
mysza_tj-> kciuki zacisniete mocno
 
Kasiente ja też już chyba do końca ciąży będę zestresowana przed każdym USG..
Ale tak jak piszesz jest wszystko dobrze i każda z nas urodzi ślicznego, zdrowego, różowiutkiego bobasa :-) Ja w to wierzę od początku!
tak tak, tylko gorzej jak ja w 21tc stracilam dziecko...wiec dla mnie to USG to taki wlasnei skok w przyszlosc bedzie i najwazniejsze USG dla mnie w calej ciazy stad podejrzewam ze troszke inaczej sie denerwuje niz dziewczyny, ktore nie mialy takiego problemu lub sa w pierwszej ciazy:)

Natomiast to normalne ze chcemy zeby nasz skarby byly zdrowe i kazde USG to jest taki czas kiedy lekarz nam moze powiedziec ze jest super:)

Ale Wam zazdroszcze ze tak blisko do Waszych wizyt ja mam dopiero 15 czerwca, ostatnio byłam na genetycznym 2 maja...Tak bardzo sie martwie czy jest ok tyle z Was juz czyje ruchy a ja nic nawet nier czuje sie jakbym była w ciazy wiem ze nie wolno sie martwic ale łatwo powiedziec...
Mam pytanie miałyscie robione jakies kolejne badania czy krwi czy np na cukier dodatkowe?Bo ja miałam tylko raz na krew i mocz Tokso o rozyczke i to wszystko a zastanawiam sie jakies zelazo czy inne takie składniki tez chyba powinny byc badane? moja gin nic mi nie daje wiec nie wiem.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze udanych i niezapomnianych kolejnych wizyt!!!
Zycze miłego dnia!!

ja mialam jak dotad 3 wuzyty...na poczatku ciazy gdzie dostalam badania na mocz, krew, toxo, hbs, hiv i te wszystkie ogromne badania na poczatku ale ze trafilam do spzitala to mi zrobili krew i mocz wiec tamte powtorzylam sobie tuz przed usg genetycznym, no iteraz mialam do wykonania krew i mocz przed wizyta tydzien temu no i za 3 tyogdnie tez mam przyniesc wyniki krwi i moczu. A z krwi jak zwykla morfologie Ci zrobia to ginka zobaczy czy masz niedobor zelaza, bo hemoglobina wowczas spada wiec sie nie stresuj:)
 
mysza_tj trzymamy kciuki, wszystko bedzie dobrze :)
ja nastepne usg mam miec dopiero w 30 tyg, tutaj nawet polowkowego nie robia, ale oczywiscie nie dam rady tyle czekac i zamierzam wybrac sie prywatnie na polowkowe do polskiego lekarza, no i chcialabym sie dowiedziec co mi w brzuszku rosnie bo tydzien temu nie bylo widac :)
 
agalodz ja mam badania krwi robione co miesiac, a pozastandardowymi mialam robione tez testy serologiczne poniewaz mam grupe krwi z RH (-), tak samo mocz co miesiac, a moglabym nawet czesciej bo mam stala infekcje drog moczowych.
 
reklama
agalodz ja na początku miałam komplet badań, a teraz co jakiś czas morfologię, mocz i elektrolity.

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie Wasze wizyty i usg. Na pewno bedzie dobrze!

kasiente za Twoje usg trzymam kciuki najpocniej, bo domyślam sie co czujesz!


A ja w srodę idę do lekarza skontrolować tą moją szyjkę i coraz bardziej sie boję:eek: Tym bardziej, ze od wczoraj jakos tam częściej i mocniej mnie pobolewa/kłuje.
 
Do góry