reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ankush wielkie gratulacje!!! Fajnie, że będzie dziewczyna, równoważy nam te silne męskie fluidy na forum ;-)
Moja mama i teściowa od początku mówiły mi, że będziemy mieli synka, nie wiem na jakiej podstawie, po prostu przeczucia, a ja z mężem nie mieliśmy żadnych, chociaż w pierwszych tyg.ciąży z uporem przeglądałam męskie imiona :-)
 
reklama
ja zawsze myślałam o synku i mam w brzuszku, mój mąż chciał bardzo syna i mówił, że jest na pewno chłopak :)
 
ja na początku byłam praktycznie pewna, że to maleństwo to facecik (choć płeć jest mi obojętna), a teraz coraz częściej mam wrażenie, że może jednak kobitka mała sobie rośnie :-D:-D
 
No i po wizycie mamy już 11 cm:-). Niestety nóżki były założone jedna na drugą i nie chciało nam zdradzić swoich tajemnic:-p. Teraz mam do zrobienia próby wątrobowe bo swędzi mnie skóra a lekarz stwierdził że coś tam w moczu jest i że moja skóra nie wygląda do końca zdrowo, ale wierze że będzie dobrze.
Dziś nie wiem czemu bardzo dokuczają mi nudności i nogi które mam podpuchnięte i bolą a jeszcze ponad 6 godzin w pracy. :-(

Gratuluje udanej wizyty, najważniejsze, że dzidziuś zdrowy.
Powiedz mi proszę, cała skóra cię swędzi, czy partie. Pytam, bo mnie często nogi swędzą i raniona - nie wiem czy powinnam się martwić?

aaaaaaaaaaaaaa będę miała na 99 % córcie super bo bardzo chciałam,serduszko super pika zdrowiutkie,ustka nosek w porządku także zdrowiutka dziewczyneczka a rozbrykana ho ho po mamusi ..:)tatuś przywalone będzie miał :)tylko mam słodycze sfolgować bo szybko tyje…jestem szczęśliwa :)

GRATULUJĘ córeczki. Super. Wielkie gratulacje :)

Widzicie, ja się nastawiałam na córkę, mój mały mi ją prawie wmówił, a tu chłopaczek :) Fajnie jest znać płeć jednak :) Trzymam kciuki za wszystkie kobietki, które są jeszcze w niewiedzy :)

Ja dziś wizytę miałam bez usg, bo ta planowana jest na 9.06 czyli za tydzień.
Dziś lekarz sprawdził szyjkę - jest cała i brzuszek, jak on twardnieje.
Wszystko jest w porządku, mam brać magnez (dostałam magne B6 - macie jakieś doświadczenia z tym magnezem?), polegiwać w łóżku i się nie denerwować (z tym ostatnim będzie najgorzej). Nie mogę doczekać się czwartku :), bo to będzie połówkowe usg :) Szybko mi zleciało :)
 
witam. Wczorajsza wizyta pomyslna, wszystko w porządku, dzidzia pięknie skacze i co najważniejsze Córcia!! Yupii!! a tak wszyscy mówili że będzie synek i co?? Figa z makiem będzie córa jak nic, tak sie nam ładnie rozłożyła że lekarz na 100% był pewien ;)
 
Ewika87 gratulacje, no widze ze szykuje nam sie teraz wysyp dziewczynek. Ja dopiero za miesiac pojde na polowkowe to mam nadzieje ze tez sie dowiem.
 
ankusch i ewika świetne wiadomości! Dziewczynek coraz więcej w naszym gronie i być może nadgonią one w końcu "męską drużynę listopadową" :D

Dziewczynki ujawniaja swoja płeć nieco poźniej wiec za kilka tygodni moż e sie okazać ze jednak będzie booom dziewczęcy na rok 2011 :p Jak mi gin powie ze bede miala córkę to sie chyba popłacze ze szczęscia, bo to moje największe marzenie odkąd pamiętam ;)
 
reklama
Do góry