reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

nie wiem na razie poczekam po prostu i mam nadzieję , ze bedzie oki. Jadę do trójmiasta czyli czeka mnie ok 2 godzin jazdy nie ma tragedii tym bardziej , że mój gin nie miał przeciwskazań(oprócz opalania) nie wiem ile mam wód,ehh tak to już ze mną jest zawsze martwię się na zapas :crazy:
Na pewno wszystko będzie dobrze!! Trzymam-y kciuki!:)
 
reklama
Kasiente a propos wod ja mam w sumie ze wszystkich kieszonek ponad 16cm tych wod i gin powiedzial ze to jest super i wszystko jest w normie:)"

Jak ze wszystkich kieszonek?? Ja mam AFI-17 i powiedział ze duzo ale w normie ze dziecku to nie przeszkadza tylko dla mnie gorzej juz mam brzuch jak na 8 miesiac ludzie mysla ze bede rodzic gora w sierpniu:-)

Bialaa nie denerwuj sie kochana ja tez czytałam głupoty nakrecam sie niepotrzebnie trzeba wierzyc ze bedzie dobrze i tak tymi zmartwieniami nic nie pomozemy..
Pozdrawiam
 
nimfi czekam niecierpliwie jak wizyta????? będzie księżniczka?
ja dziś miałam wizyte:-)

z synusiem oki ale mnie lekarz nastraszył:-(mam bardzo nisko łozysko jakoś ok 2 cm od szyjki mówi , że czasem może sie odklejać i wystąpić krwawienie nie mam się martwić no ale kurcze ja się martwię i to bardzo:-( jeszcze się naczytałam w necie :zawstydzona/y:mam wyjazd za dwa tygodnie lekarz mówił , że moge jechać ale ja się boje , że jak się przeforsuję lub coś ...:sorry:
Narazie niskie łożysko mozna tylko obserwować, ja mialam wczoraj wizytę i też jest przodujace, nie przejmuje się tym bo jeszcze się może przesunąć. Za miesiac planuję lot samolotem i jak narazie nie ma przeciwskazań, ale przed lotem idę jeszcze raz na kontrolę.
Wazne ze z twoim synkiem wszystko ok

Ja tez po wizycie:) Wszystko jest gites tylko musze synalka podtuczyc bo za chudy jest i mam bialka duzo jesc:) a tak wszystko jest na swoim miejscu serduszko sliczne, buziulka sliczna, na glowce malutkie torbielki ale lekarz mowi ze one zanikaja pozniej tylko trzeba to kontrolowac i nie mamy sie martwic:)no i jestem przeszczesliwa a chlopak bedzie na 100% machal jajkami i pitolkiem:D:D:D no i bardzo ruchliwe to moje dziecko;)
Cieszę sie, ze wszytko ok. I jak na 100% chłopak to mozesz juz conieco kupic dla małego

Jestem już po wizycie. Wszystko OK, miałam robione USG nerek, wszystko ok - moje bóle to najprawdopodobniej: 1. zaparcia i bolą jelita. 2. albo macica już zaczyna uciskać na moczowody, bo z ciążą wszystko ok. Mam pić Wodę Jan, jeść otręby, płatki owsiane, jogurty z suszonymi śliwkami, odstawić czekoladę (będzie ciężko przeżyć), białe pieczywko zamienić na razowe, ograniczyć ziemniaki i najlepiej zastępować kaszą gryczaną:/
W ogóle schudłam 1 kg, chyba przez ten ból, bo mniej jadłam.
Łożysko jak trzeba, ilość wód płodowych też w normie, dzidź się rusza fajnie, dziś miał łokieć oparty o kolanko, a drugą nózią machało, widać na foto;-)
No i nie znam w dalszym ciągu płci - lekarz podobnie jak ta kobitka w zeszłą środę , nie był pewien płci, ja to się chyba ostatnia dowiem ... Nio nic to, najważniejsze dzidź ślicznie się rozwija;-D A dowiem się 18 lipca, bo wtedy mam wizytę:)
Poniżej foty mojego maluszka:)
Fajne fotki! zwłaszcza to jak siedzi podparty.
Ja mialam wizyte wczoraj tez sie nie chciało ujawnić, podglądalismy jego tyłeczek i plecy i moj doktorek wytłumaczył mi że gdyby pod pęcherzem moczowym była druga taka ciemna plamka, to znaczyłoby, ze to są przydatki dziewczynki, skoro nie ma to musimy znalezc jajka, potem malenstwo się obudziło i moglismy faktycznie dojżec, ze mu tam cos dynda pomiedzy nogami
Więc u nas będzie CHŁOPAK!!! Mąż wniebowzięty, a mowił, że mu wszystko jedno....:confused2:akurat!

Poza tym ok, no to lożysko przodujące, ale pozostaję dobrej mysli, skoro w większosci przypadków się podnoszą to moje moze tez da radę, i tak nic mądrego w tym temacie nie zdziałamy
Wkoncu mogę odstawic wszelkie progesterony

I przytyłam te moje zgubione 5kg do 55kg, czyli dorównałam do wagi sprzed ciąży.... od dzisiaj zaczynamy dodawanie :cool:

Buziaki!

Bryszka doczytałam...
GRATULUJĘ SIUSIAKA!!!!
 
Emy , Bryszka gratuluję chłopaków-siusiaków !!!! :-)
Emy mój mąż też był dumny, jak się dowiedział, że będzie syn nawet gwizdał, co mu się rzadko zdarza :-)
 
Ostatnia edycja:
Bialaa tak jak dziewczyny piszą, oszczędzaj się bardzo i postaraj sie leżeć jak najwiecej, a nie będzie źle:-)

Kasiente super, ze wizyta udana i dzidzia zdrowa!

Gola84 ciesze sie, ze dzidzia zdrowa, a fotki super! Nie martw się - ja też jeszcze nie znam płci:baffled: Powinnam się dowiedzieć tak 4-5.07 pod warunkiem , ze dzidzia pokaże;-)

Bryszka, Emy gratuluje chłopaczków!
 
reklama
Jak ze wszystkich kieszonek?? Ja mam AFI-17 i powiedział ze duzo ale w normie ze dziecku to nie przeszkadza tylko dla mnie gorzej juz mam brzuch jak na 8 miesiac ludzie mysla ze bede rodzic gora w sierpniu:-)
u mnie tak było w pierwszej ciąży , wszyscy mówili że pewnie już niedługo (2-3 tygodnie) a jak odpowiadałam że 2 miesiące to od razu pytali czy to przypadkiem nie bliźniaki :tak: ,zobaczymy jak będzie tym razem :-)
My wczoraj mieliśmy USG i wszystko oki teraz 21 tc
Mamy synka !!!
Super Gratuluje :-)
Ja mialam wizyte wczoraj tez sie nie chciało ujawnić, podglądalismy jego tyłeczek i plecy i moj doktorek wytłumaczył mi że gdyby pod pęcherzem moczowym była druga taka ciemna plamka, to znaczyłoby, ze to są przydatki dziewczynki, skoro nie ma to musimy znalezc jajka, potem malenstwo się obudziło i moglismy faktycznie dojżec, ze mu tam cos dynda pomiedzy nogami
Więc u nas będzie CHŁOPAK!!! Mąż wniebowzięty, a mowił, że mu wszystko jedno....:confused2:akurat!

Poza tym ok, no to lożysko przodujące, ale pozostaję dobrej mysli, skoro w większosci przypadków się podnoszą to moje moze tez da radę, i tak nic mądrego w tym temacie nie zdziałamy
Wkoncu mogę odstawic wszelkie progesterony

I przytyłam te moje zgubione 5kg do 55kg, czyli dorównałam do wagi sprzed ciąży.... od dzisiaj zaczynamy dodawanie :cool:
również Gratuluje facecika :tak::-)
nimfii a Ty gdzie jesteś z wiadomościami ???
 
Do góry